Kastamonu İlk Haber - Kastamonu Haber, Kastamonu Haberler, Kastamonu Haberleri, Kastamonudan Haber, Kastamonu Güncel Haber, Kastamonu Son Dakika Kastamonu Haber, Kastamonu Haberi, Kastamonu Haberler, Kastamonu Haberleri, kastamonu, ilk, haber, haberi, haberler, haberleri, yerel, güncel, son dakika, ajans, postasi, nasrullah, gazete, gazetesi, servisi, sitesi, siteleri, kastamonu'dan, kastamonudan, kastamonu'da, kastamonu'daki, son dk, taze haber, son haber, son durum, olay, vaka, asayiş, gündem, yaşam, etkinlik, video, valiliği, belediyesi, üniversitesi

  Sağanak Yağışlı
  Kastamonu
  12°C
  Sağanak Yağışlı
  Ankara
  12°C

Muhtar maaşları 875 liraya yükseltildi

Gülşen, muhtar maaşlarının 875 TL’ye yükseltildiğini söyledi.
2013-07-16, 19:32:47
Okunma: 1538
1 Yorum
Muhtar maaşları 875 liraya yükseltildi

AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, muhtar maaşlarının 875 TL’ye yükseltildiğini söyledi.

Gülşen, Tosya Belediyesi tarafından Tosya Bağ Evinde verilen geleneksel iftar yemeğine katılarak, Tosya ve Kastamonu için büyük yatırımlara imza attıklarını kaydetti.

Köy muhtarlarının katıldığın iftar yemeğinde Gülşen, muhtar maaşlarının iyileştirildiğini hatırlatarak, “Yeni yapılan düzenleme ile maaşlar 875 liraya yükseltildi” dedi.

Hem Tosya için hem de Kastamonu için büyük yatırımlara imza attıklarını belirten Gülşen, şöyle konuştu: “Tosya bizim en fazla hizmet alan ilçemiz hala yapacağımız şeyler var ama yaptıklarımızı gerçekten kayda değer hizmetler. Sağlıkta önemli yatırımlar yaptık ve devlet hastanemizi bitirdik. Yine Tosya bizim sanayide çok hızlı gelişen hızlı büyüyen, sanayiye çok yatkın bir ilçemiz. Tosya Organize Sanayi Bölgesi faaliyete geçti şu anda orada yeni yeni binalarımızı yapılamaya devam ediyor. Tosya’nın bir diğer önemli sorunu bu Devrez vadisinin sulanması sorunu onunla ilgili de çalışmalarımız var. Ayrıca yine Tosya’yı ilgilendiren en büyük proje Kastamonu Tosya arasındaki yol güzergahının düzene girmesidir. Onunla ilgili olarak karayolları bölge müdürlüğünün proje çalışmaları devam ediyor. Bunun yanı sıra Kastamonu’yu ilgilendiren büyük projelere de imza atıyoruz”

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin ise, iftar yemeğine katılan tüm köy muhtarlarına teşekkür ederek, Ramazan ayının birlik ve beraberliği arttırdığını kaydetti. Başkan Şahin, her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeklerinde bir kez daha buluştukları için mutlu olduklarını ifade etti.

Tosya Belediyesinin düzenlediği iftara Gülşen’in yanı sıra Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Av. Metin Çelik, AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç, İşadamı Zafer Nalbantoğlu, Belediye Meclis Üyesi Aydın Kaynar ile çok sayıda köy muhtarı katıldı.

Tosya Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

HABER İLE İLGİLİ

1 Adet yorum yapıldı.

MAAŞ ARTIŞI+ZAM
2013-07-17, 10:32:14
MUHTAR;
sn. Vekil muhtarlara MÜJDE vermiş. BENZİNE gelen zamları da açıklasa daha iyi olurdu. Tosya için büyük projelerin olması zaten gerekli, bunları yapamazsanız da TOSYA gelişmeye devam eder. TOSYALI birde işsizlik sorununu dile getirseydi.
EN ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR
ARŞİV

ANKET
Belediye hizmetlerinden memnun musunuz?
 • Çok Kötü
 • Kötü
 • İyi
 • Çok İyi

Site Haritası RSS Beslemeleri