Haber Detayı
01 Aralık 2018 - Cumartesi 12:53
 
37 arkadaşıyla anlamlı başvuru
Cide STK’larının sevilip-sayılan örnek isimlerinden olan Tuncay Şenol, Tuzla Belediye Meclis Üyeliği için 37 hemşehrisiyle birlikte başvuruda bulundu.
SİYASET Haberi
37 arkadaşıyla anlamlı başvuru

 

Tuzla AK Parti İlçe Başkanlığına 37 Kastamonulu kişiyle birlikte giderek bizzat başvurusunu yapan Tuncay Şenol, 37 hemşehrisiyle Kastamonu’ya anlamlı bir mesaj verdi. 

 

Aday adaylığı başvurusu sonrası kısa bir açıklamada bulunan Tuncay Şenol; “2014-2018 yılları arasında Ak Parti Tuzla Teşkilatında Yönetim Kurulu Üyeliği yaptım. Bu süreçte gerek Ak Parti Teşkilatımızda, gerek Tuzla Kas-Der çatısı altındaki hemşehrilerimizle çok güzel dostluklar kurduk. 2019 Yerel seçimlerinde Ak Parti seçim manifestosunu ‘GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ’ olarak açıkladı. Bizde Tuzla‘da yaşayan Kastamonulular adına tüm samimiyetimizle, dostluğumuzla, sadakatimizle gönüllere dokunma adına, Tuzla’mıza değer katma adına hemşehrilerimizin isteği ve desteğiyle Belediye Meclis Üyesi aday-adaylığına başvurumuzu yaptık. Rabbim çıkmış olduğumuz yolda yar ve yardımcımız olsun. Bu güzel günümüzde beni yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Mehmet Salman

Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: 37, arkadaşıyla, anlamlı, başvuru,
Yorumlar
Haber Yazılımı