301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Ekim 2018 - Pazar 16:40
 
AK PARTİ İL BAŞKANI DOĞAN ÜNLÜ’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
Bugün, Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 95. yıl dönümünü kutlamanın heyecanını ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz.
GÜNDEM Haberi
AK PARTİ İL BAŞKANI DOĞAN ÜNLÜ’DEN  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI  MESAJI

 
 
 
 
 
Milletimizin Cumhuriyet ile perçinlenen onurlu ve özgür yaşama tutkusu, zaman içinde kurumsallaşan demokrasi ile birlikte zirveye çıkmıştır. Bugün hepimizin görevi Cumhuriyet’in en büyük kazanımlarından biri olan demokratik yaşama sahip çıkarak, muasır medeniyetler seviyesinin de ötesine taşımaktır.
Kurtuluş savaşında, yakın zamanda şahit olduğumuz  15 Temmuz hain darbe girişiminde  olduğu gibi ülkemiz adına verilen  demokratik özgürlük mücadelemiz için bir nesil, tüm dünyaya canı pahasına, birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde yenilmeyeceğini ve asla pes etmeyeceğini göstermiştir. Bize düşen görev ise, bu muhteşem zafere imza atan şehitlerimizin, gazilerimizin birlik beraberlik ve kardeşlik ruhunu bugünlere ve gelecek nesillere en doğru şekilde taşımaktır.
Her geçen yıl demokratikleşme ve hukukun üstünlüğü gibi ülkemizin en önemli kuruluş prensiplerinde ilerleme sağlanmaktadır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde yüce milletimizin canı kanı pahasına vatanını savunmuş olduğu Türkiye Cumhuriyeti artık muasır medeniyetler seviyesi hedefine çok daha hızlı, sağlıklı ve istikrarla ilerlemektedir. Türkiye bu hedefe ilerlerken birçok zorlu engeli aşmayı başarmıştır. Özellikle son yıllarda demokrasimize hançer saplamak isteyen iç ve dış düşmanlar, buldukları her fırsatı değerlendirmekten geri durmamıştır. Tüm bu oyunları ise milletimizin kararlılığı, birlik ve beraberliği bozmuştur.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşerilerimizin Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, istiklal savaşı kahramanlarımızı ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. 
                                                                                                               AK PARTİ İL BAŞKANI 
 DOĞAN ÜNLÜ 
Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: İrfan Salcı
Etiketler: AK, PARTİ, İL, BAŞKANI, DOĞAN, ÜNLÜ’DEN, , 29, EKİM, CUMHURİYET, BAYRAMI, , MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı