Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 17:37
 
Ak Parti İl Başkanı Doğan Ünlü'nün 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü Mesajı
Ak Parti İl Başkanı Doğan Ünlü'nün 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü Mesajı
GÜNDEM Haberi
Ak Parti İl Başkanı Doğan Ünlü'nün 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü Mesajı

 

"Demokrasinin temel taşlarından olan basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Bu anlamda kurumlarla bireyler arasında veri akışını sağlayarak demokrasinin korunması için önemli bir görev üstlenmektedir. Aydınlatıcı ve yol gösterici işleviyle basın, sivil toplumun dinamizmini beslemekte, demokrasinin sağlıklı şekilde işlemesinde ve güçlenmesinde önemli rol üstlenmektedir.

 


Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.

 


Bu duygu ve düşüncelerle, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan, yaptıkları görev gereği bir anlamda kamu hizmeti ifa eden değerli basın çalışanlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutlar, ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anar, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunarım."

  AK PARTİ KASTAMONU İL BAŞKANI
           Doğan ÜNLÜ  

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: Ak, Parti, İl, Başkanı, Doğan, Ünlü'nün, 10, Ocak, Dünya, Gazeteciler, Günü, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı