301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Ağustos 2018 - Perşembe 12:43
 
AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE ÇOCUKLARIMIZA BORCUMUZDUR
Ülke çapında yapılan ortak açıklamayı paylaşan AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, AK Parti’nin 6. Olağan Büyük Kongresinin 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşeceğini duyurdu. Ayrıca Ünlü, büyük kongre ile yeni sürece uyum aşamasının tamamlanacağını belirtti.
SİYASET Haberi
AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE ÇOCUKLARIMIZA BORCUMUZDUR

 

Ülke çapında yapılan ortak açıklamayı paylaşan AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, AK Parti’nin 6. Olağan Büyük Kongresinin 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşeceğini duyurdu. Ayrıca Ünlü, büyük kongre ile yeni sürece uyum aşamasının tamamlanacağını belirtti.

 

“16 Nisan 2017 Halk Oylaması sonrası milletimizin onayını, 24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemiyle birlikte Türkiye’de yeni bir dönem başlamıştır” diyerek açıklamasına başlayan AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, “Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu, ‘yuvam, sevdam, aşkım’ dediği partisine geri dönmüştür. 6.Olağan Büyük Kongre ile partimiz, içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. AK Parti, Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır” ifadelerini kullandı.

 

“GÜÇLÜ TÜRKİYE ÇOCUKLARIMIZA BORCUMUZDUR”

 

Kongrenin AK Parti ailesine ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederek konuşmasını sürdüren Ünlü, şunları belirtti: “16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti ilerlemeyi, yenilenmeyle teminat altına almıştır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler siyaseti makam ve statü değil, bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir. Bizler, 18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Kapalı Spor Salonu’nda olacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize, kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz Milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır. Büyük ve Güçlü Türkiye, çocuklarımıza borcumuzdur.”

 

Gerçekleştirilen toplantıya Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın yanı sıra AK Parti Merkez İlçe, Kadınları ile Gençlik Kolları üyeleri de katıldı.

 

 

Tuğçe Yerdelen-Açıksöz

 
Kaynak: Editör: İrfan Salcı
Etiketler: AK, Parti, Kastamonu, İl, Başkanı, Doğan, Ünlü, BÜYÜK, VE, GÜÇLÜ, TÜRKİYE, ÇOCUKLARIMIZA, BORCUMUZDUR,
Yorumlar
Haber Yazılımı