301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 08:28
 
AK Parti vefa kahvaltısında buluştu
AK Parti İl Başkanlığı önceki gün İnci Tepesi Seyrangah'da
GÜNDEM Haberi
AK Parti vefa kahvaltısında buluştu

 

AK Parti İl Başkanlığı önceki gün Seyrangah Tepesi’nde kuruluştan bugüne kadar olan teşkilat mensuplarına vefa kahvaltısı verdi.


Seyrangah Tepesi’nde düzenlenen programda konuşan AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü; “AK Parti vizyon ve misyon partisidir. Teşkilatımızda yer alanlar hep memleket için ne yapacaklarını düşündüler. Biz dik duruşu, vefayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendik. Onu siyasi anlayışı yol gösterici oldu. Kurulduğu günden bugüne kadar teşkilat mensuplarımız emek verdi, hepsine saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyoruz. Seçim için süreç başladı. Seçim partimiz, ülkemiz için çok önemli. 24 Haziran akşamında mutlu bir şekilde güzel bir sonuç almayı arzu ediyoruz. 31 aday adayımız mevcut. Temayül yoklaması oldu. Bizim için önemli olan partimizin ilerlemesidir. 2023, 2053, 2071 hedeflerine ilerliyoruz. 3 adayımız olacak. Tüm adaylarımıza saygılıyız. 42 günümüz kaldı. Elimizden geldiği kadar çalışalım ve çabalayalım. Hep birlikte güçlü Türkiye olacağız. Seçimde 2 cephe var. Biri vatanı milletini seven, güçlü Türkiye olmayı seçen bir cephedir. Diğeri ise şer ittifakıdır. İçimde dargınlıklar, küskünlükler varsa partimize kırılmayın. Türkiye’nin varlığı, geleceğimiz, varlığımız, çocuklarımız için seçim çok önemlidir. Bu dava sadece Doğan Ünlü ve yönetimin değildir. Bu dava Türkiye’nin davasıdır. Sadece 24 Haziran seçimlerine odaklanalım. Allah nasip etti biz başkan olduk. Emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına Allah’tan rahmet, geride kalanlara sağlık ve afiyet diliyoruz” dedi.


“HİZMET YARIŞIDIR, FEDAKARLIK YARIŞIDIR”


AK Parti’nin birlik, beraberlik ve hoşgörü partisi olduğunu söyleyen Başkan Babaş; “Kurulduğu günden bugüne kadar bir sürü vatandaşlarımız bu partide görev aldılar. Ama biz inanıyoruz ki bu sevda bitmemiş ve bitmeyecektir. Teşkilatçılık ve particilik gönül işidir. Özellikle AK Parti tamamen fedakarlık ve cefakarlık işidir. Tüm emek verenler her zaman AK Parti’nin her yerindedir. AK Partililer sadece seçimlerde değil, günlük hayatta da varlar. Ülke gündemimiz çok yoğun. 24 Haziran’da erken seçim gündeme geldi. Bizim için her zaman ülkemizin bekası, insanımızın vefası ön planda olmuştur. 24 Haziran’da da kutlu yolda başarıya ulaşacağız. Hem Türkiye hem de Müslüman aleminin mazlumların tek umudu var: Recep Tayyip Erdoğan’dır. Hedefimize hiç yılmaksızın devam edeceğiz. Seçim olacağı açıklandı ve büyük bir medeni cesaret göstererek aday adaylarımız ortaya çıktılar. Tüm aday adaylarımıza teşekkür ediyoruz. Bu hizmet yarışıdır, fedakarlık yarışıdır” şeklinde konuştu.


“MİLLETVEKİLİ OLMAK KOLAY BİR İŞ DEĞİLDİR”


Başkan Babaş konuşmasının devamında: “Milletvekili olmak kolay bir iş değildir. Milletvekilleri yüzlerce, milyonlarca insanın sorumluluğunu üstleniyor. Ben inanıyorum aday adaylarımız güzide kardeşlerimizdir. Belli bir sayıda arkadaşımızda aday olacaktır. Biz ayrım gözetmeden kimler aday gösterilirse onlarla beraber yolumuza devam edeceğiz. Kimse küsmeyeceğiz ve ayrımcılık yapmayacağız. Bizim kurumsallığımızda AK Parti’nin sisteminde bu yoktur. Hedefimiz ve yolumuz bellidir. Bu yolda birbirimize kenetlenerek seçimimize devam edeceğiz. Yerel yönetimde ve teşkilatımızda sorun yaşamıyoruz. Görevlerimiz belli ve herkes görevine uygun davranırsa hiçbir sorun olmaz. 2004’ten bu tarafa çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uyumlu birbiriyle paylaşan, birbiriyle konuşan istişare eden AK Parti teşkilatı ve yönetimi olmalıyız. Önemli olan samimiyetimiz, halka karşı en iyi hizmet yapabilme yarışıdır. 3 milletvekilimiz AK Parti’de. Çıtamızı yüksekte, aşağıya düşmemelidir. Kapı kapı dolaşarak çalışmalarımıza devam etmek zorundayız. Teşkilatımız il, ilçe, belediye başkanlarıyla 24 Haziran seçimlerde başarılı çıkacaktır. Mahallelerde yaptığım Çay Sohbetleri’nde evinde maaşı olmayan olmadığını soruyorum. Ancak bu güne kadar evinde maaşı olmayan çıkmadı. İktidarımız temelden çalışarak herkesin refah seviyesini belli bir yere gösterdi. Türkiye’de 5,7 gelişmeler var. Herkesin ev sahibi olması ve çocukların iyi yetiştirilmesi için imkanlar sunuluyor. Program dahilinde mahallemizde, sokağımızda yapılanları anlatmalıyız” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Kastamonu Gündem

 
Kaynak: Editör: İrfan Salcı
Etiketler: AK, Parti, vefa, kahvaltısında, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı