Haber Detayı
18 Eylül 2018 - Salı 10:45
 
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yılmaz’dan PROJELERE TAM NOT
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yerel seçim çalışmalarıyla ilgili istişarelerde bulunmak üzere geldiği Kastamonu’da Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı makamında ziyaret etti.
SİYASET Haberi
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yılmaz’dan PROJELERE TAM NOT

 

 

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yerel seçim çalışmalarıyla ilgili istişarelerde bulunmak üzere geldiği Kastamonu’da Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı makamında ziyaret etti.

 

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yılmaz’a makamında dört yıllık süre içerisinde gerçekleştirdikleri projelerle ilgili bir brifing verdi. Kastamonu’da gerçekleşen projeleri yakından takip ettiğini ileten Yılmaz, “Kastamonu Belediyemiz önemli çalışmalara imza attı atmaya da devam ediyor. Rabbim yardımcıları olsun. Kastamonumuza çok önemli eserler bırakıldığını görmek bizleri mutlu etmiştir” dedi.

 

Özellikle tarihi ve kültürel alanda Kastamonu’nun hızlı bir gelişim içerisinde olduğunu da dile getiren Yılmaz, Dünya Kültür Miras Listesi hedefine ise şehrin en kısa sürede ulaşacağına inandığını iletti.

 

Kastamonu’nun Türkiye’nin önemli kentlerinden biri olduğunu dile getiren Yılmaz, Başkan Babaş’a çalışmalarından ötürü teşekkür etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

 

Samsun Milletvekili AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz ayrıca, Memur Sen ve Ziraat Odasını da ziyaret etti. 

 

 

 

Açıksöz

Kaynak: Editör: İrfan Salcı
Etiketler: AK, Parti, Yerel, Yönetimler, Başkan, Yardımcısı, Yılmaz’dan, PROJELERE, TAM, NOT,
Yorumlar
Haber Yazılımı