Haber Detayı
25 Eylül 2017 - Pazartesi 15:25 Bu haber 1425 kez okundu
 
AKGENÇLİK 3 İLÇEDE KONGRESİNİ YAPTI
Ak Parti Kastamonu Gençlik Kollari'nda kongre süreci, geçtiğimiz haftasonu 3 ilçede yapılan kongreler ile başladı.
SİYASET Haberi
AKGENÇLİK 3 İLÇEDE KONGRESİNİ YAPTI

 

Pınarbaşı ilçesinde yapılan kongrede Ziya GÖK görevini Erdi ALICI'ya devretti. Pınarbaşı Belediye Düğün Salonunda gerçekleşen kongreye tek aday olarak giren Erdi ALICI geçerli oyların tamamını alarak Pınarbaşı Akgençlik'in yeni başkanı oldu.
 
Şenpazar'da yapılan kongrede ise kısa bir süre önce atama usulüyle Gençlik Kolları Başkanı olan İbrahim KAPLAN, yeniden göreve seçildi. 
 
Pazar günü Tosya Ömer Halisdemir Konferans Salonu'nda Gençlik Kolları MKYK Üyesi Ahmet KARAÇALI, Gençlik Kolları İl Başkanı Musa KALAFAT, Tosya Belediye Başkanı Kazım ŞAHİN, Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Metin EKŞİ'nin katılımlarıyla gerçekleşen Gençlik Kolları Kongresinde mevcut başkan Sinan ZEYBEK görevini Mustafa KÜÇÜKAYAR'a devretti. Yoğun katılımla gerçekleşen kongreye tek aday olarak giren Mustafa KÜÇÜKAYAR, tüm oyları alarak Tosya Akgençlik'in yeni başkanı oldu.
 
Ak Parti Kastamonu Gençlik Kolları 5.Olağan Kongre Süreci önümüzdeki hafta sonu Devrekani, Seydiler, Küre ve Doğanyurt ilçelerinde yapılacak kongreler ile devam edecek.
 
İrfan Salcı- Kastamonuilkhaber
Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: AKGENÇLİK, 3, İLÇEDE, KONGRESİNİ, YAPTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı