Haber Detayı
02 Kasım 2017 - Perşembe 02:17
 
AKGENÇLİK'TE DADAY VE HANÖNÜ KONGRELERİ YAPILDI
Ak Parti Kastamonu Gençlik Kolları’nda kongre süreci; geçtiğimiz günlerde yapılan Daday ve Hanönü kongrelerinin ardından yarın yapılacak Çatalzeytin,İnebolu ve Bozkurt kongreleri ile devam edecek.
SİYASET Haberi
AKGENÇLİK'TE DADAY VE HANÖNÜ KONGRELERİ YAPILDI

 

DADAY’DA AKGENÇLİK’TE “ASLAN” DÖNEMİ

Geçtiğimiz Pazar günü Ak Parti Daday İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen Ak Parti Daday Gençlik Kolları 5.Olağan Kongresi’nde görev değişimi yaşandı. Mevcut başkan Fatih ÇİFCİ’nin aday olmadığı kongrede, tek aday olan Fatih Ozan ASLAN Daday Akgençlik’in yeni başkanı oldu. Kongreye Ak Parti Kastamonu Gençlik Kolları İl Başkanı Musa KALAFAT, Ak Parti Daday İlçe Başkanı Servet BIYIKLI ve partili birçok genç katıldı.

 

HANÖNÜ’DE EMRAH DEMİR İLE YOLA DEVAM

Ak Parti Hanönü Gençlik Kolları kongresi geçtiğimiz Salı günü Hanönü Orman İşletme Lokali’nde gerçekleştirildi. İl Gençlik Kolları Başkanı Musa KALAFAT,Hanönü Belediye Başkanı Serkan UÇAR ve Ak Parti Hanönü İlçe Başkanı Tahsin YILDIRIM’ın katılımlarıyla gerçekleşen kongrede bir süredir Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Emrah DEMİR, tekrardan göreve seçildi.

 

İNEBOLU,BOZKURT VE ÇATALZEYTİN KONGRELERİ YARIN

Ak Parti Genel Merkezi’nin gerçekleştirdiği temayül ve mülakatlarla birlikte 3 ilçenin daha Gençlik Kolları Başkan adayları belirlendi.

 

Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Çatalzeytin Gençlik Kolları 5.Olağan kongresinde mevcut başkan Fatih YELKENCİ’nin tekrar başkan seçilmesi beklenirken, İnebolu Gençlik Kolları Başkanlığı için de tekrardan Emrah NALBANT’ın aday gösterildiği öğrenildi.

Bozkurt ilçesinde mevcut başkan Şahin EROL’un yaş sınırlaması nedeniyle tekrar aday olamayacağı kongreye, Ak Parti Genel Merkezi Emre Mert AKSU’yu aday gösterdi.

 
 
 
Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: AKGENÇLİK'TE, DADAY, VE, HANÖNÜ, KONGRELERİ, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı