Haber Detayı
11 Haziran 2017 - Pazar 16:01 Bu haber 1040 kez okundu
 
ARAÇ’TA TOPLU İFTAR YEMEĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
ARAÇ’TA TOPLU İFTAR YEMEĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- Haberi
ARAÇ’TA TOPLU İFTAR YEMEĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Araç Belediye Başkanlığınca her yıl Ramazan ayında birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirmek yardımlaşma ve dayanışma ruhunu güçlendirmek amacıyla düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen toplu iftar yemeği gerçekleştirildi.


İftar yemeği organizasyonuna Ak Parti Kastamonu Milletvekilleri Murat DEMİR ve Metin ÇELİK, Ak Parti İl Başkanı Halil ULUAY, Ak Parti Kastamonu eski milletvekili Musa SIVACIOĞLU, İlçe Kaymakamı Mustafa GÖRMÜŞ, Garnizon komutanı Ahmet ÇAKMAK, İlçe Jandarma komutanı Halis EVİRGEN. Cumhuriyet Savcısı Ömer Faruk ÇELİK, Belediye Başkan yardımcısı D.Mehmet BEZİRGANOĞLU, İlçe Emniyet Amiri Efe Can DEMİRCİ, ilçemiz idare amirleri, Ak parti İlçe Başkanı Yüksel ÖZDEMİR ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, il genel meclis üyeleri Hamdi BOZ ve  Süleyman BAYIN, Belediye meclis üyeleri ve hemen her yaş grubundan çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.


Kastamonu MEŞK-İ NEY Topluluğunun Türk tasavvuf musikisinin en güzel örnekleri ile güzellik kattığı toplu iftar yemeği organizasyonu, birlik ve beraberlik içerisinde ramazan ayının o kendine has atmosferi içerisinde gerçekleşirken, ilçe Müftüsü  Abdülhamid PEHLİVAN’ın duaları ile sona erdi.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör:
Etiketler: ARAÇ’TA, TOPLU, İFTAR, YEMEĞİ, GERÇEKLEŞTİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı