301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Mayıs 2018 - Cumartesi 21:28
 
Cide AK Partiden 'Anneler Günü' etkinliği
Cide AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından bugün Belediye Limaniçi Sosyal Tesislerinde Anneler Günü için program düzenlendi.
- Haberi
Cide AK Partiden 'Anneler Günü' etkinliği

Cide AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından bugün Belediye Limaniçi Sosyal Tesislerinde Anneler Günü için program düzenlendi.

 

AK Parti ilçe Başkanı Hüseyin Ergün, program dolayısı ile emeği geçen Kadın Kollarına teşekkür etti. 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde teşkilat büyük iş düştüğünü ifade etti.

 

Cide AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sebahat Ayçin İise düzenlenen etkinlik için şunları söyledi: “Kadınlar toplumsal hayatta varoluş mücadelesini insanlık tarihi boyunca sürdürmüşlerdir. Fedakarlık ve sevginin merhamet ve şefkatin timsali olan annelerimiz başımızın tacı varlıklarımızdır. Aile birliğinin tesis edilmesinde, çocukların sağlıklı ve mutlu ortamda yetiştirilmesinde en önemli rolü üstlenen anneler, varlıkları ile güç kattıkları evlatları için her zaman sığınacakları bir yuvanın temelini oluşturur. Annenin yaptığı dua en makbul duadır.

24 Haziran’da ülkemiz aydınlık geleceğe yelken açacak. Tekrar milletimizin huzuruna çıkıyoruz. Değişimin mimarı liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile Ant içtik. Geçtiğimiz yıl 16 Nisan Pazar günü millet olarak bir karar aldık. Ülkemizde başkanlık sistemini istiyoruz dedik. Bizler ak kadınlar olarak yılmadan yorulmadan çalışacağız. 24 Haziran seçimlerinde yüzümüzün akı ile çıkacağız inşallah” dedi.

 

Konuşmaların ardından 400’e yakın davetliye ikramda bulunuldu. Programın sunuculuğunu ise Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi Habibe Orman yaptı.

 

Mehmet SALMAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cide, AK, Partiden, 'Anneler, Günü', etkinliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı