Haber Detayı
11 Mayıs 2017 - Perşembe 10:07 Bu haber 1728 kez okundu
 
İlim Yayma Cemiyeti Bu Yıl 34 Mezun Verdi
İlim Yayma Cemiyeti Bu Yıl 34 Mezun Verdi
EĞİTİM Haberi
İlim Yayma Cemiyeti Bu Yıl 34 Mezun Verdi

 

Kastamonu Üniversitesinde eğitim gören İlim Yayma Cemiyeti öğrencilerinden, 34 Öğrenci Mezun oldu. 9 Mayıs 2017 Salı günü akşamı Kastamonu İsmailbey Konağında düzenlenen Mezuniyet Programına İlim Yayma Cemiyeti Kastamonu Şubesi Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Müşavere Heyeti, Üyeler ve Eğitim Komisyonu katıldı.
Programda Müşavere Heyeti Üyeleri Av. Halil ULUAY, Hüseyin AKPINAR, Mehmet BUTUR, Necati ATAK, Zeki KEBECİ, Mesut ŞEKER, Abdurrahim YÜKSEL, İsa CAN; İl Milli Eğitim Şube Müdürü Azmi SÖNMEZ, Aytaç Eruz Lisesi Müdürü Metin CİNGÖZ, ve Atabey İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Muhammed CEBECİOĞLU öğrencilere mezuniyetlerinin anısına plaket takdim ettiler. 
Programda öğrencilerin kişisel gelişim ve kariyer planlamaları noktasında sürekli bir şekilde destek olan Eğitim Komisyonu Başkanı Ertuğrul KABA, ve komisyon üyeleri Prof. Dr. Şahmurat ARIK, Prof. Dr. Zekeriya YERLİKAYA, Yrd. Doç. Dr. Şemseddin KIRIŞ’a da emeklerinden dolayı hediye takdimi yapıldı.
İYC Müşavere Heyeti Üyesi Av. Halil ULUAY, İlim Yayma Cemiyeti Kastamonu Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerini ve yurt idarecilerini, ilimize gelen öğrencilerin sosyal gelişimine verdikleri katkı ve milli manevi değerlere sahip çıkan bir gençlik yetiştirdiği için teşekkür ederek mezun öğrencileri tek tek tebrik etti.
Programın sonunda öğrencilere vatana ve millete hizmetleri ile kurban olmaları temennisiyle mezuniyet kınası yakıldı ve program mezuniyet pastasının kesilmesi, eğlence ve hatıra fotoğraflarının çektirilmesi ile son buldu.
Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör:
Etiketler: İlim, Yayma, Cemiyeti, Bu, Yıl, 34, Mezun, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı