301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Mayıs 2018 - Pazar 23:01
 
İYİ PARTİ ADAY ADAYLARINI TANITTI
İYİ PARTİ ADAY ADAYLARINI TANITTI
GÜNDEM Haberi
İYİ PARTİ ADAY ADAYLARINI TANITTI

 

İYİ Parti Kastamonu İl Başkanlığı 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan genel seçimler öncesi milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulunan 8 isim için tanıtım toplantısı düzenledi. Kastamonu Santra Park’ta gerçekleştirilen tanıtım toplantısına İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Sertlek, milletvekili aday adayları Ahmet Rıfat Güzey, Çiğdem Korkmaz, Erdoğan Bodur, İlhan Engin, Murat Demirel, Mehmet Murat Aşçı, Nursel Güven ve Seyfi Sarıoğlu’nun yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

 

Tanıtım toplantısında konuşan İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Ahmet Sertlek şunları söyledi; “25 Ekim 2017 tarihinde, arkasında milletimizin desteği ile kurulan partimiz, geçen kısa sürede yine milletimizin desteğiyle güçlendi ve 24 Haziran seçimlerine gittiğimiz şu günlerde iktidarın en güçlü adayı haline milletimizin İYİ Parti'ye verdiği destek, Türkiye'nin hak ettiği iyi günlere olan hasretinin eseridir” dedi.

 

“KASTAMONU’NUN AVUKATI OLDUK”

 

İYİ Parti Kastamonu İl Başkanlığı olarak Kastamonu’nun dertlerini her fırsatta ifade ettiklerini dile getiren Sertlek, “İYİ Parti Kastamonu İl Teşkilatı olarak, kurulduğumuz günden bu tarafa Kastamonu'nun sorunlarını ve ihtiyaçlarını her fırsatta ifade ederek, Kastamonu'nun avukatı olduk. Çok şükür ki bugün Kastamonu halkının önüne, her biri birbirinden değerli, her biri Kastamonu'ya hizmete talip olan sekiz aday adayımız ile çıkıyoruz. Aday adaylarımızın her biri, Kastamonu'nun dertleri ile dertlenecek isimlerdir. Aday adaylarımızın içinde Kastamonu'nun varlıkları satılığa çıkarılırken bunu savunacak isimler yoktur.

 

“TÜRKİYE VE KASTAMONU’NUN KAYBEDECEK ZAMANI YOK”

 

24 Haziran’da İYİ Parti’nin iktidara geleceğini dile getiren Ahmet Sertlek, “Bilinmelidir ki; 24 Haziran'a kadar vatandaşlarımıza İYİ Parti iktidarında şehrimizde ve ülkemizde yapacaklarımız anlatırken de Kastamonu'nun avukatlığını yapmaya devam edeceğiz. 24 Haziran'dan sonra da Allah'ın izniyle Kastamonu'nun hizmetkârı olacağız. Kastamonu ve Türkiye'nin artık kaybedecek vakti yoktur. Kastamonu hak ettiği yatırımlara, hak ettiği iyi günlere İYİ Parti iktidarında kavuşacak. Onun için Kastamonu'ya sesleniyor ve diyorum ki; sandığa bir iyilik bırak, Kastamonu İYİ olsun, Türkiye İYİ olsun Hepinizi en içten dileklerimle selamlıyor, saygılarımı sunuyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Sertlek’in konuşmasının ardından aday adayları kendilerini partililere tanıtarak kısa açıklamalarda bulundu.

 

 

Serkan Horuz-Açıksöz

Kaynak: Editör: İrfan Salcı
Etiketler: İYİ, PARTİ, ADAY, ADAYLARINI, TANITTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı