301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Mayıs 2018 - Pazar 01:40
 
KAS-DER YILIN ANNESİ ÖDÜLÜNÜ ŞEHİT ANNESİNE VERDİ.
KAS-DER YILIN ANNESİ ÖDÜLÜNÜ ŞEHİT ANNESİNE VERDİ.
GÜNDEM Haberi
KAS-DER  YILIN ANNESİ ÖDÜLÜNÜ ŞEHİT ANNESİNE VERDİ.

 


Kas-der Genel Merkezinde düzenlenen mütevazi törende “Yılın annesi “ ödülünü Kastamonulu  şehit annesine verildi.Programda  ayrıca  kadınlara yönelik  Kişisel gelişim uzmanları  ve   Yaşam koçları Özlem Özen,  Canan Yurdakul tarafından  sunum yapılırken ünlü vals ustası Özcan Çelen ve  Aycan hanımın tango gösterisi yaptılar.. 


Kastamonulular Dayanışma Derneği  ( KAS-DER)  Kadın kolları tarafından düzenlenen Anneler günü etkinliği düzenlendi.KAS-DER Genel Merkezindeki anneler günü etkinliğine KAS-DER  Genel Başkanı Orhan Gümüş,Kadın Kollarından sorumlu Genel Başkan yardımcısı Av. Özlem Bulgu, İstanbul Ak parti Milletvekili Fatma Benli, KAS-DER   Kadın kolları tarafından yılın Annesi  seçilen  Hatice Ağ, Yetim Anneleri Derneği Başkanı  Betül Turhan, KAS-DER  İlçe Kadın kolları Şube Başkanları,  Kastamonulu İstanbul  Milletvekili aday adayları,  Kadın kolları üyeleri  katıldılar..


Program  sunuculuğunu  Hamide Tarhan yaptı.Kadın  Kolları Başkanı Av. Nüket Aydın  açılış konuşmasında;” Annelerimiz  her daim  başımızın tacı onlar için yılda bir kez değil her gün yapsak azdır, tüm annelerimizin anneler günü kutlar,katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim “ dedi. 
KAS-DER Genel Başkanı Orhan Gümüş” sizlerle gurur duyuyoruz, tüm kadınlarımızın anneler gününü tebrik ediyorum,“ KAS-DER ailesi olarak    tüzük çalışması ile birlikte  kadınlarımıza ve gençlerimize  yönetimlerde çok sayıda yer verilmesinin  önünü  hatta dernekçilikte de  bu konuda çığır açtık” dedi.


Kişisel Gelişim Uzmanı ve profosyenel koç’lar Özlem Özen,ve  Özlem Özen’de  Kadın üyeler yaptıkları sunum ile  “ Aile içi iletişim, “  Kadında öz güven”   konularında sunum yaparak bilgi aktardılar.


 Ak Parti İstanbul Milletvekili  Fatma Benli’de  konuşmasında; “ Anneler gününün önemine binaen yaptığı kısa konuşmanın “ Annelerimiz her şeyimiz bizi ilk her şeyi öğreten öğretmenlerimiz iyi ki varlar dedi “ kısa konuşmasının   ardından  başka bir programa katılmak üzere izin alarak programdan ayrıldı.


Programa Tango dans gösterileri ile renk katan ünlü dans hocası Özcan Çelen ve panteri Aycan hanımın mini gösterisi  Anneler gününe  renk kattı.Kastamonulu şehit Halil İbrahim Ağ’ın annesi, Hatice Ağ KAS-DER Genel merkezi ve  Şube Kadın kolların tarafından plaketle ödüllendirilerek, yılın annesi  ödülü verildi. Plaketini KAS-DER Genel merkez Kadın Kolları Başkanı Av.Nuket Aydınve Başkan yardımcısı Hamide Tarhan verdi. Törene katılan, KAS-DER’  genel merkezi kadın kolları ile işbirliği ile Kastamonu’da yetim çocuklara maddi ve manevi katkılarından dolayı Yetim anneleri Derneği Başkanı Betül Turhan’a plaketini  Genel Başkan yardımcısı Av .Özlem Bulgu,Programa dans ve  tango gösterileri ile renk katan 72 yaşında ünlü dans hocası Manevi babamız anonsu ile sahne alan Özcan Çelen ve panteri Aycan hanıma plaketini KAS-DER Kadın kolları Başkanı Av.Nuket Aydın verdi.


Tören sonunda törene katılanlarla çekilen hatıra fotoğrafı ardından kendi yaptıkları yöresel el emekleri göz nuru pastalara konuklara ikram edildi.


A.KADİR AKIN  
 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: KAS-DER, , YILIN, ANNESİ, ÖDÜLÜNÜ, ŞEHİT, ANNESİNE, VERDİ.,
Yorumlar
Haber Yazılımı