Haber Detayı
10 Şubat 2018 - Cumartesi 20:44
 
KASİAD’DAN DESTEK ZİYARETLERİ.
KASİAD Genel Başkanı’ndan yoğun ziyaret programı.ISK-SODEX Fuarı ve zorlu Center da iksirli çiftlik ürünleri Kastamonu mutfağının tanıtım günlerini ziyaret ettiler
GÜNDEM Haberi
KASİAD’DAN DESTEK ZİYARETLERİ.


 


İKSİRLİ ÇİFTLİK  ÜRÜNLERİ İSTANBUL’LULARLA BULUŞTU.


 İstanbul un en gözde alışveriş mekanı olan  Zorlu Center da bulunan eataly restoranda açılan  Kastamonu mutfağı ve doğal ürünleri tanıtıldı Tanıtım günlerine .KASİAD  Genel Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri  Kastamonu mutfağı tanıtım günlerine    destek ziyareti gerçekleştirdi.
KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan,Kasiad Genel Başkan yardımcısı iş  Adamı Hayri Konuk ve Kasiad genel sekreteri, Cemal Şenol  ve Basın danışmanı Abdulkadir  Akın ziyarette  eşlik ettiler.


İksirli çiftlik yöneticisi  Ece Aydın   faaliyetler  hakkında bilgi alan KASİAD heyeti yöresel ve doğal  ürünlerden oluşan yemek ikramından tattılar.
İksirli çiftlik  doğal ürünler tanıtım stant ziyaretini değerlendiren KASİAD genel  Başkanı Ayhan Aslan; Zorlu center’de Kastamonu ürünlerinin tanıtılmasından büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim diyerek görüşlerini şöyle açıkladı;
“Türkiye de  Kastamonu  yemek markasını İstanbul da  İksirli çiftlik resort olarak burada  tanıtıyorlar öncelikle  Kastamonulular adına tebrik ve teşekkür ediyoruz. 
Kastamonu yemekleri çok ünlü ama kimse tam manasıyla bilmiyor bunları iyi bir şekilde Türkiye de ve dünyada tanıtılması lazım. Kastamonulular olarak bölgedeki restoranlar sayısını artırmalıyız,  bilhassa siyez unundan yapılmış ürünlerin son zamanlarda büyük  oranda revaçta olduğunu görüyoruz bunu en güzel şekilde bunun tanıtmalıyız”   dedi.


İksirli çiftlik resort  işletmecisi Ece Aydın; “ KASİAD Yönetim Kurulunu üyeleri ve Sayın Başkanı Ayhan Aslan beyefendinin nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi Kastamonu mutfağı ve kendi ürettiğimiz  iksir resort doğal yaşam  ürünlerimizden oluşan ve  ürünlerden  yapılan doğal Kastamonu mutfağının tanıtımını yaparak İstanbullularla buluşturduk “ dedi.
 800 aşkın üzerinde  yemek çeşidi  olduğunu belirten Aydı,  Kastamonu mutfağını tanıtmayı,Kastamonu’nun zenginliğini de  sunabilmeyi amaçladık, aynı zamanda klasik  tanıtım çizgisinin  dışına çıkarak farklı lakosyanlar da farklı şeyler yapmayı  amaçladık değerlendirmesinde bulundu.


YEMEK TANITIMINDAN FUARA.


KASİAD   yönetimi yoğun geçen ziyaret turunun son durağı olarak  Yeşilköy fuar merkezin   ISK-SODEX İstanbul 2018 fuarına  12 hall de  katılan Kastamonulu firmaların stantlarını ziyaret ettiler.
Kastamonulu firma  sahipleri KASİAD  yönetim kurulu üyeleri Konuk Isı  sahibi Hayri Konuk, Özterm  firma sahibi  Nurullah Kayacı oğluna ait  firma stantlarını  ziyaret ettiler .KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan,Genel  sekreter Cemal Şenol, Genel Başkan Yardımcıları Hayri Konuk ve  Demir Yılmaz ile birlikte ziyaret gerçekleştiren KASİAD Genel Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret sırasında   fuar hakkında bilgi alarak firma sahiplerini tebrik ederek   başarılar dilediler.
KASİAD MEDYA  

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: KASİAD’DAN, DESTEK, ZİYARETLERİ.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KASİAD’DAN DESTEK ZİYARETLERİ.
Yorumlar
Haber Yazılımı