Haber Detayı
11 Mart 2018 - Pazar 20:45
 
KURULDA KONUŞAN KASTAMONUSPOR 1966 KULÜP BAŞKANI SALİM ARPACIOĞLU:
" Desteklenildiğimiz sürece Başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz.,,
SPOR Haberi
KURULDA  KONUŞAN KASTAMONUSPOR 1966 KULÜP BAŞKANI SALİM ARPACIOĞLU:

 

 

 

Kastamonuspor 1966 Kulüp Başkanı Salim Arpacıoğlu, geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Kastamonuspor 1966 Olağanüstü Genel Kurulu'nda açıklamalarda bulundu. Arpacıoğlu, kırmızı-siyahlıların bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiği konuşmasında, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Kongrenin hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Arpacıoğlu, başarının gelmesinde yerel yönetimlerin, mülki amirlerin, vekiller ve taraftarların desteğinin önemli olduğunu kaydetti. 

 

Arpacıoğlu; "Elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz ve inşallah hedeflediğimiz başarıya ulaşacağımıza inancımız tamdır" ifadelerini kullandı.  

 

Kongreye katılan kongre üyelerini teker teker selamlayan Kastamonuspor 1966 Kulüp Başkanı Salim Arpacıoğlu, kongrede yaptığı konuşmada; "Günümüzde, futbol takımları önemli oldukları gibi, aynı zamanda gurur kaynaklarımız haline gelmişlerdir. 

 

Kastamonuspor Kulübümüz, en eski kulüplerden biri olup, 1960lı yıllardan bu yana büyük mücadeleler vermiştir. Ancak çoğu zaman amatör liglerden kurtulamayan Kastamonuspor kulübümüz 2014 yılında ise sayın Belediye Başkanımız Tahsin Babaş'ın öncülüğünde oluşturulan ve benim de üyesi olduğum yönetim kurulumuzun özverili çalışmaları ile iki sezon üst üste şampiyon olmuş, amatör ligden 2'nci Lig'e kadar yükselmiştir. Bu başarıda desteklerini bizden esirgemeyen Sayın Belediye Başkanımıza, Kulüp Başkanımız Mahir Altıkulaç'a ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Büyük mücadeleler verilerek 2'nci Lig'e kadar yükselen ve 2017 yılında Metehan Babaş'ın başkanlığında 2'nci Lig'de Play-Off oynayan kulübümüzü inşallah bizler de Belediye Başkanımız, Valimiz, Milletvekillerimiz ve Kastamonulu sporsevenlerimizin desteğiyle, 2019 yılında 1'inci Lig'e çıkma gayreti içinde olacağımızın bilinmesini istiyoruz" dedi. 

 


Hedeflenen başarıya ulaşmak için mücadele vereceklerini belirten Arpacıoğlu; "Kulüp Başkanlığı görevini şahsıma layık görüp bu görevi üstlenmemi isteyen değerli büyüklerimize ve önümüzdeki dönem için yönetim kurulumuzda görev alacak değerli iş adamlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Şunu özellikle ifade etmek istiyorum ki; başarı elde etmek için sadece kulüplerin özverili çalışması yeterli olmamaktadır. Yerel yönetimlerin, mülki amirlerimizin, vekillerimizin ve değerli taraftarlarımızın destekleri de bizim için büyük önem arz etmektedir. Bu destekler olduğu sürece, biz de yönetim kurulu olarak üzerimize düşeni yapmak suretiyle, Kastamonusporumuzu bir üst lige taşımak için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz ve inşallah hedeflediğimiz başarıya ulaşacağımıza inancımız tamdır. 

 

Ben, şahsım ve yönetim kurulumuz adına bundan önceki dönemlerde Kastamonusporumuza emeği geçen tüm kulüp başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine, teknik ekip ve oyuncu kadroları ile gönülden destekleyen taraftarlarımıza buradan ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Genel kurulumuzun ilimize, spor camiamıza hayırlı olmasını dilerim" Diyerek sözlerini bitirdi. 

 

Protokol konuşmaları ardından yapılan seçimde Salim Arpacıoglu başkanlığında 
 32 kişi asil ve 32 kişi yedek üyeden oluşan  Yönetim kurulu  Kastamonuspor 1966 kulübu yönetimine seçildi

Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: KURULDA, , KONUŞAN, KASTAMONUSPOR, 1966, KULÜP, BAŞKANI, SALİM, ARPACIOĞLU:,
Yorumlar
Haber Yazılımı