301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 13:14
 
KYK’DAN VEFA ÖRNEĞİ
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından ön protokol ile Daday yolu üzerinde hayata geçirilen bin 400 kapasiteli yurt inşaatı Ağustos’ta tamamlanacak. Bu yurdun tamamlanması ile Kastamonu’da KYK’ya kayıtlı yurt kapasitesi 7 bin 618’e yükselecek. KYK Kastamonu yeni inşa edilen yurda ilimizin manevi önderlerinden Şeyh Şaba-ı Veli’nin ismini verdi.
GÜNDEM Haberi
KYK’DAN VEFA ÖRNEĞİ

 

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından ön protokol ile Daday yolu üzerinde hayata geçirilen bin 400 kapasiteli yurt inşaatı Ağustos’ta tamamlanacak. Bu yurdun tamamlanması ile Kastamonu’da KYK’ya kayıtlı yurt kapasitesi 7 bin 618’e yükselecek. KYK Kastamonu yeni inşa edilen yurda ilimizin manevi önderlerinden Şeyh Şaba-ı Veli’nin ismini verdi.

 

Yüksek standarlarla inşa edilecek olan yurtta öğrencilere lüks otel konforu sunulacak. Ders dışı zaman dilimlerinin verimli değerlendirilmesi amacıyla öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda ücretsiz kurs, atölye ve sportif turnuvaların da düzenleneceği yurttaspor etkinlik alanları olarak, kapalı ve açık halı sahalar, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu, bocce oyun alanları öğrencilerin hizmetine verilecek. 

 

(Açıksöz)

 
Kaynak: Editör: İrfan Salcı
Etiketler: KYK’DAN, VEFA, ÖRNEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı