Haber Detayı
18 Nisan 2017 - Salı 23:10 Bu haber 1545 kez okundu
 
LC WAİKİKİ'den 1054 Öğrenciye Giyecek Yardımı
Tosya Kaymakamlığı tarafından hazırlanan bir proje ile bugün Tosya'da eğitim veren anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki okullarda ihtiyacı ..
YAŞAM Haberi
LC WAİKİKİ'den 1054 Öğrenciye Giyecek Yardımı

Tosya Kaymakamlığı tarafından hazırlanan bir proje ile bugün Tosya’da eğitim veren anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki okullarda ihtiyacı olan 1054 öğrenci Lc Waikiki İstanbul Bölge Müdürlüğü tarafından baştan aşağı giydirildi.

 

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen liste ile yardıma ihtiyacı olan bilhassa aylık geliri 1500 TL’nin altında olan ailelerin çocukları baştan aşağı giydirildi.

 

LcWaikiki İstanbul Bölge Müdürlüğünde görevli Tosyalı bir hemşerimiz tarafından desteklenen proje ile dün 1054 öğrenci için hazırlanan ve kutulara konulan kıyafetler tüm okul müdürlerine teslim edildi.

 

Hükümet Konağında gerçekleştirilen teslim törenine tüm okul müdürleri katılırken Kaymakam Deniz Pişkin, İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejder ve Karakol Komutanı Ütğm. Özgün Yapağı da hazır bulundu. Tüm kutuları teslim alan okul müdürleri liste halinde belirlenen öğrencilerini bu kıyafetlerle giydirecek. Tosya Haber 37 Gazetesi olarak Duyarlılık gösteren hemşerimizi tebrik ediyoruz.

IMG_2335

IMG_2334

Kaynak: Tosyahaber37.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: LC, WAİKİKİ'den, 1054, Öğrenciye, Giyecek, Yardımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı