Haber Detayı
12 Kasım 2017 - Pazar 18:48
 
Maşalacı'dan Dikkat Çeken Açıklama; 40 yıllık ülkücülükten bahsedenlere sesleniyorum!!!
Maşalacı'dan Dikkat Çeken Açıklama; 40 yıllık ülkücülükten bahsedenlere sesleniyorum!!!
SİYASET Haberi
Maşalacı'dan Dikkat Çeken Açıklama; 40 yıllık ülkücülükten bahsedenlere sesleniyorum!!!

 
Milliyetçi Hareket Partisinin çatısı altında vatandaşımızın oyları ile Milletvekili, Belediye Başkanı, İl Genel Meclisi Üyesi, Belediye Meclis Üyesi olup ve halen MHP'ne üye olanlar ;  yeni kurulan partinin kurucular kurulu toplantısına katılan, yine bugün genel merkezinin açılışına katılıp rozet takanlar ve boy boy fotoğraf paylaşanlar, lafa gelince 40 yıllık ülkücülükten bahsedenlere sesleniyorum!!!
 
"İyi" bir Türkiye için yola çıkıp, "iyi" insan olduğundan bahsedenler ve yine çeşitli bahanelerle başka siyasi partilere gidenler; Yakanıza taktığınız Milletvekili, Belediye Başkanlığı ,İGM ve Belediye Meclis Üyeliği rozetlerini çıkartın!!! Vatandaşımızın partimize verdiği oyları kirletmeyin!!! Eğer biraz izan sahibiyseniz sadece MHP üyeliğinden istifa etmeyip , partimiz sayesinde aldığınız sıfatları da bir an önce bırakın.
 
Hala partimize üye olup bu toplantılara katılanlar Milliyetçi Hareket Partisinin adını daha fazla kirletmeden bir an önce istifa edin!!!
 
Sizlerle ilgili partimizin yetkili organlarınca hakkınızda gerekli hukuki süreç başlatıldığında bir sürü iftira ve karalama atmayın!!! Hele hele mağdur edebiyatına hiç girmeyin!!! Ağzınıza Başbuğ Türkeş'in ismini de hiç almayın!!!
 
Herkes iyi bilmelidir ki Ülkücünün siyasi kimliği Milliyetçi Hareket Partisidir.
 
Ülkücülerin Türk milletinin hayrına ve çıkarına söyleyeceği çok sözü, yapacağı çok işi vardır. 
 
Bu yüzden Türkiye’ye ve Türklüğe düşmanlık edenlerin eskiden beri evvela Milliyetçi Ülkücü Hareket’e ve liderine saldırması boşuna değildir. 
 
Çünkü Milliyetçi Hareket Türkiye’nin son kalesi, ele geçirilmesi imkânsız burcudur.
 
Hareket’in hafızasına sahip Ülkücüler, dün Türkeş’e bugün Bahçeli’ye ve kadrolarına saldıranların hep benzer isimler olduğunu ve aynı amaca hizmet ettiklerini gayet net görmektedir.
 
 Bilinmelidir ki !!! Ülkü Ocaklı kimliğimizin yanı sıra siyasi organizasyonumuz Milliyetçi Hareket Partisi’nde O’nunla birlikte Türk milletine hizmet etmiş kadro insanları olarak, kutlu Ülkü bayrağını şerefle taşımaktan bir adım geri durmayacağız ve Türkeş’in aziz hatırasını yaşatmaya devam edeceğiz.
 
Hacı ibrahim MAŞALACI 
MHP KASTAMONU İL BAŞKANI
Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: Maşalacı'dan, Dikkat, Çeken, Açıklama;, 40, yıllık, ülkücülükten, bahsedenlere, sesleniyorum!!!,
Yorumlar
Haber Yazılımı