Haber Detayı
27 Aralık 2018 - Perşembe 16:04
 
MHP Azdavay ilçesinde adayını tanıttı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanlığı Belediye Başkanı Aday Tanıtım Programlarına Azdavay’da düzenlediği programla devam etti.
SİYASET Haberi
MHP Azdavay ilçesinde adayını tanıttı

 

Halkın yoğun ilgi ve katılım gösterdiği aday tanıtım programı Hilmi Gökçen Konferans salonunda gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda açılış konuşmasını yapan MHP Azdavay İlçe Başkanı Uğur Subaşı, Azdavay halkımıza daha fazla hizmet edebilmek için her dönemde olduğu gibi bu dönemde Milliyetçi Hareket Partisi olarak Belediye Başkanlığına, İl Genel Meclisine talip olduklarını belirterek, “Milliyetçi Ülkücü Harekâtın her kesimi kucaklayıp, kişi ayrıştırmadan hizmetlerimizi her daim sürdüreceğimize ben ve yol arkadaşlarım plan ve projelerimizle hazırız” dedi.

MHP Azdavay Belediye Başkan Adayı Akif Özdemir yaptığı konuşmasında, “Bu memlekette yaşayıp, ticaret hayatımızı aktif bir şekilde bu memlekette yaptığımız için eksiklerimizi çok iyi biliyorum. Sizin de bilmenizi isterim ki,  makam odasından, gizli kapılar arkasından belediyecilik yapmak için değil, halkımızın arasında sağcısı – solcusu, yoksulu – zengini ayrıştırmadan, fitneye ve fesatlığa meydan bırakmadan, her kesimi kucaklayacak bir belediyecilik için Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu yola çıktık.

Baskıcı yönetimin, ilçemize her geçen gün zarar verdiğinin farkındayım. Benlik duygularını aşıp, eleştirilerin rahat yapıldığı, herkesin sesinin duyulduğu bir yönetim için buradayız. 

Adaylığımız süresinde, siz değerli Azdavaylılarla beraber yapmak istediğimiz projeleri değerlendirip, bizim için önemli olan sizin fikirlerinize de katarak, 1 Nisan sabahı ile kollarımızı sıvayıp, yorulmadan, bıkmadan Azdavay’ımızı bir adım daha ileri götürebilmek için çalışacağız.

Huzur için, dayanışma için, daha yaşanabilir bir Azdavay için Belediye Başkanlığına talibim. Taşıma oylarla değil, bu memleketin kahrını çeken vatandaşlarımızın oylarıyla seçilmek için aday oldum.  2014 yerel seçiminde merkez mahallesi muhtarlığına beni layık gören Azdavay halkından, önümüzdeki seçimde de gönülden güveniyor ve desteklerinizi bekliyorum”
dedi.

Aday tanıtım programında son konuşmayı yapan Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, “İşkur İl Müdürü hanımefendiye medya aracılığıyla günlerdir söylüyorum. Belediyelere verdiğiniz personel sayılarını açıklayın, herkes görsün diye. 

İnebolu Belediye Başkanımız burada, kendisine sorun. İnebolu Belediyesine İşkur’dan 5 kişi vereceksin. Aynı evsafta olan Cide Belediyesine 20 kişi vereceksin. Tamam, iktidarın 3-5 farkı olsun, kimsenin buna bir şey dediği yok. İnebolu’daki vatandaşlar Türk Milletinin mensubu değilmi?

Biz adalet istiyoruz sadece. Onu da alırız. Hiç kimse merak etmesin. Artık biz yayınlıyoruz, görün ne kadar adaletli davranmış kendileri. Fedakârlık yapılan bu süreçte lüzumsuzluk yapmayın bari” dedi.

Kastamonu’ya ve ilçelerine yapılacak tüm hizmetler için ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, “Gece gündüz, 7/24 çalışıp halkın gönlüne gireceğiz. Allah’ın izniyle 31 Marttan sonra Milliyetçi Hareket Partisinin Şeffaf belediyecilik anlayışı ve hizmetleriyle Azdavay halkıda tanışacak.

Rekabet tabi ki olacak, ama önemli olan siyaseti düzgün, çirkinleşmeden yapabilmektir. Cenab-ı hak huzurlu bir seçim ortamı nasip eylesin. Aday olacak diğer siyasi partilerin adaylarına da başarılar diliyoruz”
 dedi.

Kaynak: Ogünhaber

Kaynak: Editör: İrfan Salcı
Etiketler: MHP, Azdavay, ilçesinde, adayını, tanıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı