Haber Detayı
02 Temmuz 2017 - Pazar 15:12 Bu haber 1930 kez okundu
 
MHP Kastamonu ilçe Kongrelerinin Sonuncusu 1 Temmuz'da Yapıldı
MHP Kastamonu ilçe Kongrelerinin Sonuncusu 1 Temmuz'da Yapıldı
SİYASET Haberi
MHP Kastamonu ilçe Kongrelerinin Sonuncusu 1 Temmuz'da Yapıldı

 

24 Mart 2017 tarihinde Hanönü'nden başlayan ilçe kongrelerimiz ,1 Temmuz 2017 tarihinde Doğanyurt ilçemizde sona erdi.

 

Doğanyurt ilçemizde Tek listeyle yoğun bir katılımla gerçekleşen kongremiz de atamayla göreve devam eden İbrahim Parlak ve yönetimi seçilerek güven tazeledi. İlçe başkanımıza ve yönetim kuruluna çıktıkları bu kutlu yolda başarılar diliyorum. 

 

Yoğun katılımlarla, birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirilen ilçe kongrelerimizin camiamıza, ilçelerimize, ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Mevla'dan niyaz ediyorum.

 

Milliyetçi-Ülkücü Hareket her türlü provakasyon ve engellere rağmen Ülke genelinde "Liderinin Emrinde " coşkuyla 44 ilde il ve ilçe kongrelerini tamamlamış, ilimizde ise 20 ilçe kongresini tamamlayarak il kongresi hazırlıklarına başlamıştır.

 

Teşkilatlarımız gerçekleştirdikleri kongrelerde partimizin kapısını kurumsal yapı çerçevesinde tüm camiamıza ve içinde vatan ve millet sevdası olan tüm vatandaşlarımıza açarak ilimizin ve dolayısıyla ülkemizin geleceği için güçlü kadrolar oluşturmuş ; Ben sen yok, biz varız temasını ortaya koymuştur. 

 

Millet Türk’tür, devlet Türk’tür, vatan Türk’tür, bayrak Türk’tür, dilimiz ise Türkçe'dir. Ne Mutlu Türküm diyene sözü şeref nişanemiz, varlık ve birlik yeminimizdir. Türk’üz, Türk milletiyiz diye haykırmıştır.

 

Herkes bilmeli ve anlamalıdır ki Milliyetçi-Ülkücü Hareket ilimizde ve ülkemizde tıkanmanın aşılması taraftarıdır. Sorunların çözülmesi, kronik anlaşmazlıkların çürümeye terk edilmesi tarafındadır.Menfi ve meşum niyetlere karşı devletiyle, milletiyle yan yana, omuz omuzadır.

 

Bizler biriz, biziz, hep birlikte diri ve güçlüyüz. Davamız büyük, Ülkü'müz büyük , inancımız ve İmanımız büyüktür.

 

"Zafer, inanların ve inançları uğruna her türlü güçlüğe seve seve katlananların olacaktır."

 

Hacı İbrahim MAŞALACI 
MHP KASTAMONU İL BAŞKANI

Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör:
Etiketler: MHP, Kastamonu, ilçe, Kongrelerinin, Sonuncusu, 1, Temmuz'da, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı