301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 16:24
 
MHP Milletvekili Adayı Maşalacı’dan Babalar Günü mesajı
MHP Milletvekili Adayı Maşalacı’dan Babalar Günü mesajı
GÜNDEM Haberi
MHP Milletvekili Adayı Maşalacı’dan Babalar Günü mesajı

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Hacı İbrahim Maşalacı Babalar Günü sebebiyle bir mesaj yayınladı.

 

Maşalacı yayınladığı mesajında şunları belirtti:

 

"Toplumsal yapımızın temel kurumlarından olan ailenin huzuru ve mutluluğu için çaba harcayan babalarımız, aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler. Anne ve Baba ailemizin temel direkleridir. 

 

Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, bizlere yaşamın anlamını ve tüm güzelliklerini öğretirken sadece çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve aile mutluluğunu sağlayabilmeyi amaçlarlar. 

 

Babalarımız aile kurumlarının ayakta kalması için büyük görevler üstlenmektedir. Aile kurumunun ayakta kalmasında büyük görevler üstlenen ve gösterdiği özveriyle eşine ve çocuklarına ömür boyu desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, ailesinin mutluluğunu her şeyin üstünde tutan, eşleriyle birlikte yetiştirdikleri çocuklarıyla toplumumuzun geleceğini şekillendiren tüm babalarımız bizim en değerli hazinelerimizdir.

 

Ailesi için maddi ve manevi tüm imkânları sonuna kadar seferber eden, yaşama tecrübeleriyle bizlere her zaman yol gösteren Babalarımızı sadece bir gün içinde hatırlamayalım. Babalarımız bizim en kıymetli hazinemizdir. Babalarımızı her zaman sevelim, sayalım, onları her zaman hatırlayalım.

 

Babalar Günü vesilesiyle başta şehit babaları olmak üzere bütün babaların Babalar Günü´nü en içten dileklerimizle kutluyor her birini ayrı ayrı sevgi ve saygıyla selamlıyorum." 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: MHP, Milletvekili, Adayı, Maşalacı’dan, Babalar, Günü, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı