301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 13:27
 
MİLLETVEKİLİ METİN ÇELİK'İN JANDARMANIN 179. KURLUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI
MİLLETVEKİLİ METİN ÇELİK'İN JANDARMANIN 179. KURLUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI
GÜNDEM Haberi
MİLLETVEKİLİ METİN ÇELİK'İN JANDARMANIN 179. KURLUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

 

Ülkemizde yürütülen güvenlik hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası olan Jandarma Teşkilatı, yurdumuzun her köşesinde bir kanun ordusu olarak görev yapmaktadır. Huzur ve asayişi sağlamada canla başla çalışarak gösterdiği gayret nedeniyle Jandarma, yüce milletimizin sevgisine ve güvenine mazhar olmuştur.
 
Gücünü yasalardan, desteğini aziz milletimizden alan Jandarma Teşkilatı; eğitimi, sahip olduğu modern donanımı yanında yüreğinde vatan sevgisi ve görev anlayışıyla, hukuka, adalete, insan haklarına ve demokratik değerlere bağlılığıyla dosta güven, düşmana korku salmaya devam etmektedir.
 
Jandarma Teşkilatı, kurulduğu günden bu yana günlük yaşamın her alanında ve ülkemizin her noktasında, gece gündüz demeden, her şart ve koşul altında üstün hizmetlerde bulunmuştur. Bugüne kadar kutsal vatan toprakları üzerinde emniyet ve güvenliğin teminatı olmuş, bundan sonra da olmaya devam edecek olan Jandarma Teşkilatı’nın 179. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, kahraman şehitlerimizi rahmetle,gazilerimizi minnetle anıyor, Jandarma Personelimize görevlerinde başarılar diliyorum.
Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: MİLLETVEKİLİ, METİN, ÇELİK'İN, JANDARMANIN, 179., KURLUŞ, YILDÖNÜMÜ, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı