Haber Detayı
07 Nisan 2017 - Cuma 00:34 Bu haber 402 kez okundu
 
Milletvekili Öztrak ve heyeti TÜMKASDER’i ziyaret etti
Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve CHP Çorlu ilçe Başkanı’ndan oluşan bir heyet TÜMKASDER ’i ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Milletvekili Öztrak ve heyeti TÜMKASDER’i ziyaret etti

TÜMKASDER Başkanı Murat Çalık, Merkez Yönetim Kurulu, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları’nın karşıladığı heyet, güncel gelişmeler ve seçimler konusunda bilgi alışverişinde bulundu. TÜMKASDER Başkanı Murat Çalık, Türkiye’nin olağanüstü günlerden geçtiğini, en büyük arzularının seçimlerin barış ve kardeşlik ikliminde gerçekleşmesi olduğunu belirterek, “Bu süreç içinde tüm siyasi partilerimizin projelerini ve gelecekle ilgili planlarını kamuoyuna doğru bir zeminde aktarması en büyük dileğimizdir” dedi.

 

Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak da, Çalık’ın değerlendirmelerine katıldığını belirterek, Çorlu’da birçok il ve ilçe derneğinin bulunduğunu, fakat TÜMKASDER ’in farklılığıyla ve projeleriyle hizmetler yaptığını belirterek, “TÜMKASDER’in insan odaklı, sevgi odaklı yatırımlarını ve çabalarını izlemekteyiz” dedi. Öztrak “Türkiye bu zor şartlardan geçerken, bu seçim çok daha önemli hale gelmiştir. Halkımızın bunun bilincinde olarak sandıklara gitmesini bekliyorum” diye konuştu.

 

Program sonrasında TÜMKASDER Başkanı Murat Çalık, Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ve heyetine kendisinin yazdığı Rekabetin ABC’si adlı kitabını hediye etti.  

Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör:
Etiketler: Milletvekili, Öztrak, ve, heyeti, TÜMKASDER’i, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı