301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Eylül 2018 - Cumartesi 17:18
 
Mustafa Demir suskunluğunu bozdu
Cide Belediye Başkanlığı için ismi geçen Mustafa Demir, suskunluğunu bozdu
SİYASET Haberi
Mustafa Demir suskunluğunu bozdu

 

Cide Belediye Başkanlığı için adaylığı konuşulan Mutafa Demir, süreçle ilgili ilerleyen günlerle geniş çaplı açıklama yapacağını açıkladı.

 

Kısa süre önce Cide’nin siyasi kulislerinde dolaşan iddiayı yerel internet sitelerinden Cide.gen.tr  dile getirmişti.  Mustafa Demir’in, AK Parti kadrolarından önümüzdeki yerel seçimlerde Cide Belediye Başkanlığına aday olabileceğini takipçilerimize duyurmuştuk.

 

Haberimiz sonrası sessizliğini koruyan Mustafa Demir tarafından açıklama yapıldı. Mustafa Demir; “Konu hakkında yakın zaman içinde geniş yönlü bir açıklama yapılarak kamuoyunun bilgilendirileceğini” açıkladı.

 

Mustafa Demir yaptığı kısa açıklamasında şu sözleri kaydetti: “Cide kamuoyundan Cide Belediye Başkanlığına aday olmam için talep ve destek olduğu doğrudur.   Adaylık konusu için özellikle ailem ile görüşerek, ilerleyen günlerde net bir açıklama yapıp kamuoyunu bilgilendireceğim. Taraflı-tarafsız Cide Belediye Başkanı adayı olmam için taleplerini belirterek destek olacağını belirten tüm herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

26. Dönem AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir’in abisi olan Mustafa Demir, Cideliler Turizm Yönetim Kurulu Başkanlığının yanı sıra dünyaca ünlü Güven Kepçe firmasının Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdürüyor.

 

Mustafa Demir aile şirketi vasıtasıyla özellikle Cide ilçemize büyük yatırım ve yardımlarda bulunmuştu. Mustafa Demir’in Cide Belediye Başkanlığı adaylığı için isminin geçmesi ilçe halkı tarafından heyecanla karşılandı.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: Mustafa, Demir, suskunluğunu, bozdu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı