301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Ağustos 2018 - Cuma 16:29
 
Oto kiralamacılardan Başkan Erdoğan’a tam destek
Oto kiralamacılardan Başkan Erdoğan’a tam destek
EKONOMİ Haberi
Oto kiralamacılardan Başkan Erdoğan’a tam destek

 

 

Dövizde yaşanan yükseliş ve Türkiye’ye karşı yapılan ekonomik yaptırımlar sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısına Kastamonulu esnaflardan tam destek geldi.

 

Amerika ile yaşanan gerilim sonrasında yükselişe geçen dolar kuruna tepki gösteren Kastamonulular, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağırısına kayıtsız kalmadı. Esnaflar vatandaşları Türk lirası kullanmaya davet etti.

 

Kastamonu Oto Kiralamacılar Derneği Başkan Yardımcısı Nurcan Balcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına her kesimin büyük destek vermesi gerektiğine dikkat çekti.

 

Nurcan Balcı: “Daha önce de defalarca denediler, başaramadılar. Bu aziz millet, gösterdiği kararlılık ve ortaya koyduğu milli duruşla içerdeki ve dışardaki hainlere en güzel cevabı vermiştir ve yine verecektir. Milletimizi, küresel baronların ve onların ekonomik tetikçilerinin oyunlarını bozmaya, Türk lirasına sahip çıkmaya davet ediyoruz" dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dediği gibi işe dört elle sarıldıklarını kaydeden Balcı: “Özellikle bu dönemde yatırımlarımızı yerli ve milli düşüncesi ile bilinçli, harcamalarımızı ise aynı fikriyatla tutumlu bir şekilde yapacağız. Özellikle yurt dışından gelen müşterilerimiz ile ülkemize döviz girişi sağlayacağız. Buradan tüm iş adamları ve esnafımıza sesleniyorum. Vergilerinizi itina ile gününde ödeyin. Türkiye Cumhuriyeti köklü bir devlettir. Piyasada oluşan sisli ve bulutlu hava dağılır, kim kişisel çıkarlarını kim ülke çıkarlarını düşünmüşse gün yüzüne çıkar. 15 Temmuz Darbe Girişiminden farksızdır durum. Milli şuura ihtiyacımız var ve biz Şerife Bacı’nın torunları olarak yine Ülkemizin kurtulması ve milli çıkarlar noktasında birleşiyoruz, ses ver Türkiye” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: Oto, kiralamacılardan, Başkan, Erdoğan’a, tam, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı