Haber Detayı
12 Ekim 2017 - Perşembe 18:00 Bu haber 1933 kez okundu
 
Rıfat Hisarcıklıoğlu Kastamonu'ya Geliyor
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Kastamonuya temel atma törenine geliyor.
- Haberi
Rıfat Hisarcıklıoğlu Kastamonu'ya Geliyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu 16 Ekim (Pazartesi) tarihinde Kastamonu'ya gelecek. Tosya Ticaret ve Sanayi Odası yeni hizmet binası temel atma törenine katılacak olan Hisarcıklıoğlu, Kastamonu'da da bir dizi ziyaret gerçekleştirecek.

 

Hisarcıklıoğlu'nun Kastamonu Valiliği, Belediye ve TSO ziyaretinin yanısıra Ticaret Borsası ve Kereste Fabrikası ziyareti de gerçekleştireceği öğrenildi.

 

Vedat Tek Kültür Merkezi'nde saat 16'da gerçekleştirilecek olan 'Türkiye'nin ve Kastamonu'nun Ekonomik Geleceği' konulu toplantıya katılarak bir konuşma yapacak. Toplantıya Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, KATSO Başkanı Selçuk Arslan, Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, ilçe Ticaret Sanayi Oda Başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve il protokolü katılacak.

 

Toplantıdan sonra Ticaret Borsasının yeni hizmet binasında incelemelerde bulunacak olan Hisarcıklıoğlu yapılan çalışmalar hakkında bilgi alacak. Ticaret Borsası Kereste fabrikasına da bir ziyaret gerçekleştirecek olan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu aynı gün akşam saatlerinde ilden ayrılacak.

 

İstamonu Gazetesi

Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: Rıfat, Hisarcıklıoğlu, Kastamonu'ya, Geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı