Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 11:34
 
Son Dakika!!! Özlenen Tablo
Ak Parti İl Başkanı Doğan ÜNLÜ Rektör Seyit AYDIN ile bir araya geldi..
GÜNDEM Haberi
Son Dakika!!! Özlenen Tablo

 

Ak Parti İl Başkanı Doğan ÜNLÜ kendisine yapılan ziyaretlerden arta kalan vaktinde Kastamonu'nun sorunlarını çözmek için görüşmelere başladı.

 

İl Başkanı olduğu günden bu yana, her gece 23:00 ile 01:30 saatlerine kadar, hem  tebrikleri kabul edip hem de sorunlara eğilen ÜNLÜ, dün akşam özel ve önemli bir görüşme yaptı.

 

Rektör Seyit AYDIN ile gece 01:00'a kadar oturup, Kastamonu'nun Kanayan yarası olan Tıp Fakültesi hakkında fikir alışverişinde bulunup; çözüme dayalı bir görüşme yapan heyet masadan umutlu ayrıldıklarını ve bu işi inşallah en kısa zamanda, Rektör hocamız ile entegre bir çalışma yürüterek halledeceğiz dedi.

 

Gecenin sonunda Kastamonu İlk Haber'e özel bir açıklama yapan İl Başkanı ÜNLÜ; "Biz Kastamonu'nun sorunlarını en hızlı şekilde gidermenin yanısıra; dua almak ve Vatandaşın işini yapmak için göreve geldik. İnsanların gönüllerinde hoş bir sada bırakabilmek en önemli gayemizdir. Biz birliktelik kurarak ve bu birlikteliği yaşatarak memleketimize hizmet edebiliriz. Bizim çalışmalarımız her zaman bu tempo ile devam edecek, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın temposuna uyum sağlayamayıp, aynı özveri ile çalışmazsak görevimizi yapmış olmayız" dedi.

 

Görüşmede İl başkanı Ünlü ve Rektör Aydın'ın yanı sıra; İl Yönetiminden Osman Kocadelioğlu, Hakkı Çılgınoğlu
Üniversite Ensttitü sekreteri Ahmet Mutafoğlu ve Sabah Gazetesi Kastamonu Temsilcisi ve İl Yönetimi üyesi Metin Topaloğlu'da hazır bulundu.

 

İrfan SALCI-Kastamonu İlkhaber

Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: Son, Dakika!!!, Özlenen, Tablo,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Son Dakika!!! Özlenen Tablo
Yorumlar
Haber Yazılımı