Haber Detayı
18 Mayıs 2017 - Perşembe 00:47 Bu haber 1039 kez okundu
 
Taşköprü’de Yerel Eylem Grubu 1. Olağan Kongresi yapıldı
Taşköprü’de Yerel Eylem Grubu 1. Olağan Kongresi yapıldı
GÜNDEM Haberi
Taşköprü’de Yerel Eylem Grubu 1. Olağan Kongresi yapıldı

 

Emre Yılmaz 
Kastamonu (İHA) - Kastamonu’nun Taşköprü İlçesinde Yerel Eylem Grubu Derneğinin 1. Olağan Kongresi yapıldı.
Kastamonu’nun her ilçesinden iki kişinin katıldığı 3 yıl geçerli olacak genel kurul toplantısı Taşköprü Belediye Başkan Yardımcısı Ceyhun Çorbacı başkanlığında gerçekleştirildi. Genel Kurulda, 9 asil 9 yedek üye seçildi.
Taşköprü Belediye Başkanı Yardımcısı Ceyhun Çorbacı, genel kurulda yaptığı konuşmada çalışmaların tarım ve kırsal kesimlerde olacağını belirterek, “Tüzüğümüzün hazırlanması sırasında değişiklik yapılmasında zorunda kaldık. Tüzüğümüzün 21. maddesine göre yıllık aidatımızı Euro dolar şeklinde değil de TL olarak değiştirdik. Derneğimizin kuruluş amacı kırsal alana faaliyet göstermektir, yönetim kurulunda her ilçemizden bir kişi seçtik” dedi.
Üstlenmiş oldukları bu görevin bilincinde olduklarını ve çalışmalara yakın zamanda başlayacaklarını söyleyen Taşköprü Belediye Başkanı Yardımcısı Ceyhun Çorbacı, “Katılımınızdan dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım” diye konuştu.
Toplantıya Hanönü Kadın Girişim Derneği Üyeleri Birgül Yılmaz, Zeynep Uçar, Çağla Özkan ve Kastamonu ilçelerinden üyeler katıldı. Toplantının ardından katılımcılara Taşköprü Belediyesi Sosyal Tesislerinde yemek ikramı yapıldı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Taşköprü’de, Yerel, Eylem, Grubu, 1., Olağan, Kongresi, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı