Haber Detayı
04 Aralık 2018 - Salı 11:07
 
TMVFL BATI KARADENİZ BÖLGESİ BEŞİNCİ HAFTA MAÇLARI HAFTA SONU OYNANDI
TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Batı Karadeniz Bölgesi beşinci hafta maçları hafta sonu oynandı.
SPOR Haberi
TMVFL BATI KARADENİZ BÖLGESİ BEŞİNCİ HAFTA MAÇLARI HAFTA SONU OYNANDI


 

 
TMVFL Batı Karadeniz Grubu beşinci hafta maçlarında Karadeniz Ereğli takımı ile Çaycuma Veteranlar takımları Ereğli'de karşı karşıya geldiler. Maç Cumartesi günü Erdemir Stadında saat 14.00'de başladı. Karadeniz Ereğli takımı baştan sona üstün götürdüğü maçtan 6-0 üstün ayrılarak haftayı üç puanla kapatan takım oldu.
 
Karabük Masterler takımı ile Kastamonu Master Veteranlar takımı Karabük'te karşı karşıya geldiler. Yenice Şehir Stadında Pazar günü oynanacak maç saat 13.00'de başladı. Karabük Masterler takımı Engin (2) ve Şenol"ün golleri ile 3-1 galip ayrılarak maçtan üç puanla ayrılan taraf oldu.
 
Yaşat Karabük Veteranlar takımı ile Bartın Şehit Uğur Akyer takımları Soğuksu Sahasında karşı karşıya geldiler. Maç Cumartesi günü saat 15.30'da başladı. Ümit(3), Nail ve Emre'nin golleri ile deplasmandan 5-1 galip ayrılarak üç puanla ayrılan Bartın Şehit Uğur Akyer takımı liderliğini bu hafta da devam ettirdi.
 
Çankırı Belediyespor Veteranlar takımı ile Öksüz Yapı Devrek Veteranlar  takımı Spor Toto Çim Stadında karşı karşıya geldiler. Maç Cumartesi günü saat 12:00'de başladı. Ev sahibi Çankırı Belediyespor Veteranlar takımı Musa Atılgan (2) ve İsmail Çakmak'ın golleri ile 3-0 galip ayrılarak sahadan üç puanla ayrılan taraf oldu.
 
TMFVL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Batı Karadeniz Bölgesi altıncı hafta maçları 8-9 Aralık'ta oynanacak.
TMVFL BATI KARADENİZ GRUBU 5. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
KARADENİZ EREĞLİ VETERANLAR 6
ÇAYCUMA VETERANLAR 0
 
KARABÜK MASTERLER 3
KASTAMONU MASTER VETERANLAR 1
 
YAŞA VE YAŞAT KARABÜK VETERAN 1
BARTIN ŞEHİT UĞUR AKYER 5
 
ÇANKIRI BELEDİYESPOR VETERANLAR 3
ÖKSÜZ YAPI DEVREK VETERANLAR 0
Kaynak: (Haber Merkezi) - Kastamonu İlkhaber Editör: İrfan Salcı
Etiketler: TMVFL, BATI, KARADENİZ, BÖLGESİ, BEŞİNCİ, HAFTA, MAÇLARI, HAFTA, SONU, OYNANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı