Koza Kitapevi Kırtasiye Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sahibi, Kastamonu Çankırı, Karabük ve Sinop İlleri Merkez ve İlçelerinin Bölge Bayisi olan Recep Akgül sponsorluğunda her yıl ilimizde düzenlenen Kırtasiye, Kitap Tanıtımı ve Satış Aktivitesi Fuar etkinliğinin 8’ncisini gerçekleştirdi. İki gün açık olan, büyük ilgi ve alaka gören  fuar dün akşam sona erdi. 


Carrefoursa üstü Zirve Düğün Salonu'nda hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü iki gün yapılan olan etkinliğe Faber Castell, Ilgaz Klasör-Telli Poşet Dosya, Derya Büro, Şahin Kırtasiye, Çınar Defter, Özkara Çanta, Viva Kırtasiye, Kurtkata Kırtasiye, Bemi Ahşap Oyuncak ve Zeka Oyunları, Hilal Kağıtçılık, Ema Kitap, Seven Kırtasiye, Altınyıldız Kırtasiye, Ayfa Basın Yayın dağıtım, Her Evin Matara Beslenme, Kalem Lig-Vege-Oyal Zarf olmak üzere 16 firma katıldı. 


Fuar hakkında açıklama yapan Recep Akgül ve eşi Nagehan Akgül, “Bu yıl 8.sini düzenlediğimiz Kırtasiye ve Kitap Fuarı etkinliğimize kırtasiye, kitap ve diğer çeşitli ürünler kapsamında Ülkemizde hizmet veren 16 büyük kırtasiye devleri olan ithalatçı ve imalatçı firma katıldı. Zirve Düğün Salonu'nda iki gün yapılan aktivitemizden Kastamonu, Karabük, Çankırı ve Sinop illerimizin kırtasiye ve kitap satış yapan işyerlerimiz yararlandı, fuarımızda son teknoloji yeni üretilen ürünlerimiz yer aldı ve bu ürünlerimizi kırtasiye ve kitap satış yapan işyerlerimiz ilimizde açılan fuarımızda yakından görme, sipariş verme ve yerlerine teslim etme  imkânından da yararlanmış oldular.
Kırtasiye ve kitap satış yapan bu firmalarımıza kolaylık olsun diye bu etkinliği her yıl Kastamonu'da yapıp düzenliyoruz. İlk yıllarda 3-4 firma ile başladığımız etkinliğimiz her geçen yıl firma sayısı artışıyla devam ediyor. Açtığımız fuarımıza katılan firmalarımıza, il ve ilçelerdeki bayilerimize de gösterdikleri yakın ilgi ve alaka içinde teşekkür ederiz" dediler.


Kastamonu'da 21 yıldır Kırtasiye ve Kitap toptan ve perakende satışı ile müşterilerimize hizmet veriyoruz diye konuşmasını sürdüren Akgül,  Yakın illerin de tek kırtasiye toptancısı yine biziz. Türkiye'nin önde gelen ithalatçı firmalarını fuarımıza getiriyoruz. Her geçen yıl da ilimize fuarımıza gelen firma sayısı artıyor. Fuarımızda kırtasiye ve diğer çok sayıda çeşidimizi sergiliyoruz. Ürünleri görmeleri ve yeni üretilen ürünleri görmeleri içinde meslektaşlarımıza kolaylık oluyor. Gelen firmalarımız da ziyarete gelenlere ürünlerini ve özelliklerini anlatıyorlar. Bunun içinde firmalarımıza ve ziyarete gelip bilgi alan meslektaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.