Programa AK Parti Milletvekili Metin Çelik, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Butur, yönetim kurulu üyeleri, Ziraat Odası üyeleri, kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

İftar programına katılanlara teşekkür eden Ziraat Odası Başkanı Mehmet Butur, Ramazanın hayırlar getirmesini temenni etti.

ÇELİK: KASTAMONU İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

İftar programına katılan AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, yaptığı konuşmada:  “Ramazan-ı şerifinizi tebrik ediyorum, sağlık afiyet diliyorum. Allah sağlık, sıhhat içerisinde bizleri nice ramazanlara erdirsin. Yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı da şimdiden kutluyorum. Ziraat Odamıza bu güzel iftar davetinden dolayı, bizleri bir araya getirdiği için teşekkür ediyorum, sizlere de geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Hepimiz işimizde gücümüzdeyiz, çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Sizler tarımla, ticaretle uğraşıyorsunuz, ekmeğinizin peşindesiniz. Bizler de sizin çalışmanıza uygun zemini ortaya koymak için mücadeleye devam ediyoruz. İnşallah ülkemiz yoluna emin adımlarla devam edecek. Seçimler geride kaldı, önümüzde 4 yıllık bir hizmet dönemi var. Tabi ki İstanbul seçimlerimiz çok çok önemli, son 1 ay var, oraya da ağırlık vereceğiz. İnşallah orada da güzel bir netice ortaya çıkar. Kastamonu’muzda son yıllarda ciddi gelişmeler var. Eksiklerimiz olabilir, o eksiklerimizi sizlerle birlikte istişare halinde tamamlayarak yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Kastamonu’muzu, köylerimizi, şehir merkezimizi yeni hizmetlerle buluşturmak için azim ve gayret içerisinde devam edeceğiz. Kastamonulu hemşerilerimizi yeni hizmetlerle buluşturmak için, daha refah bir Kastamonu için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

(Tuğçe Yerdelen-Açıksöz)