Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin;

‘’ARSIZLIK ETME SÜLEYMAN’’

 

Ak Parti Araç İl Genel Meclisi Süleyman Yazkan’ın sosyal medyada Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hakkında kullandığı ağza alınmayacak sözlere ve ben işsiz göremiyorum iş beğenmeme var yorumlarına, Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin’den sert tepki geldi.

 

Ak Parti Araç İl Genel Meclisi Süleyman Yazkan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hakkında ‘’hizmet edecek o zaman eskileri atarak tutarak yalanla olmaz bu işler, işini yapacak şov yapmayacak, şerefsizlik hiç yapmayacak. Ben aracın köylerine gerektiği kadar hizmet ediyorum. bu pakavracı herif Gökçe’nin tırnağı olamaz.’’ Yorumlarına Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin ‘’Arsızlık Etme Süleyman’’ cevabını vererek sert tepki gösterdi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin yaptığı açıklamada ; ‘’En çok utanma duygusunu kaybettiler. Bu adam AKP Araç İl Genel Meclisi Üyesi Süleyman Yazkan. Millete örnek olacakken milletin seçtiğine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a hakaretten geri durmamış. İnsanın çapı dili kadardır. Arsızlık etme Süleyman. Bu memleket çok daha iyi şeyleri hakediyor. İnşallah başaracağız.’’ İfadelerini kullandı.