Kulüp başkanı Erkan Özcan ve yönetim kurulunun hazır bulunduğu toplantıda Kastamonuspor 1966‘nın geleceği hakkında istişarede bulunuldu.

Ankara yolu üzerine yapılması planlanan, Süper lig ve Avrupa’dan birçok takımın kamp yapabileceği bir tesis projesine değinen Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu; ‘’ Kastamonu’muz doğası ile cennet bir konumda bulunuyor. Özellikle süper lig takımlarımızın kamp için tercih ettiği Avrupa da ki şehirlerden bir eksiği bulunmuyor. Bizde Kastamonu’muza ve Kastamonuspor’umuza güzel bir kamp kazandırma çabası içerisindeyiz’’ dedi.

 Toplantıda Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Kastamonuspor’a desteklerinin devam edeceğini ama bunun sadece Belediye değil, tüm Kastamonu’nun ve gurbette yaşayan Kastamonu sevdalısı hemşerilerimizin de kayıtsız kalmaması ilimizi profesyonel liglerde başarı ile temsil eden takımımıza destek olmaları gerektiğini belirtti. Ayrıca toplantı bitiminde Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu’na 3737 numaralı kombine kart takdim edildi. Kombine kart konusuna da değinen Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu; ’’Kastamonuspor bizim öz evladımızdır. Sonunda kadar yanında olacağız. Kastamonulu hemşerilerimizden ricam takımımızı sonuna kadar destekleyelim. Kombine kart alarak ya da Reklam tabelalarına reklamlar vererek kulübümüze destek olmamız gerekir. Güçlü bir Kastamonu, Güçlü bir Kastamonuspor için bir olmalıyız birlik olmalıyız’’ dedi.

Kastamonuspor 1966 yönetim kurulu yapılan ziyaret ve destek açıklamalarından dolayı Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu’na, Spor ve Kültür Müdürü Melih Nural’a ve eski futbolcu ve antrenör sayın Ceyhan Gültekin’e bu nazik ziyaretleri için canı gönülden teşekkür etti.