Cideli hemşehrilerimiz Saffet ve Tamer Köseoğlu'nun sahibi olduğu Den-Den Denizcilik, 13'cü yılında 12'nci. ödülünü aldı.


Türkiye Altın Marka Ödülleri törenle sahiplerini buldu.
KURUMSAL DENIZCİLİK ÖDÜLÜNE “DEN-DEN DENİZCİLİK“ layık görüldü.

 

Türkiye Altın marka ödülleri düzenlenen törenle verildi. Hilton İstanbul Bomonti otelde düzenlenen görkemli gecenin sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Yaşar İpek yaptılar. Geceye ünlü sanatçılardan Ahmet Selçuk İlkan,Yılmaz Morgül,Seren Serengil, Mete Düren,Erkan Petekkaya,Star tv haber spikeri Nazlı Çelik, NTV haber spikeri Ahmet Arpat’ın yanı sıra siyaset,iş dünyası ve sanat camiasının ünlü isimleri geceye yoğun ilgi gösterdiler.


Düzenlenen ödül gecesinde gelenek bozulmadı. 13. Yılda 12.nci Ödülün sahibi yine den den denizcilik oldu. Türkiye Altın marka ödülleri gecesinde denizcik sektöründe profesyonel ve kaliteli hizmetleriyle denizcilik sektörünün Kurumsal firması ödülünün sahibi den den denizcilik aldı.


Törende Den Den denizcilik yönetim kurulu Başkanı Tamer Köseoğlu ödülü alırken, Köseoğlu yaptığı kısa konuşmasında; "Türkiye’nin büyük kurumsal firmalarının ödül aldı gecede Den-Den Denizcilik ailesi olarak ödül almanın büyük mutluluğunu yaşayoruz. Ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum. 2019 yılının herkese sağlık huzur mutluluk getirmesini diyorum“ dedi.


Görkemli ödül gecesine katılan sanat, iş dünyası bir çok özel isim, Den-Den Denizcilik ve Yatçılık Yönetim Kurulu BaşkanTamer Köseoğlu’nu ve Den-Den ailesini uzun süre alkışlayarak kutladılar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.