Elizi altın üreticisi olan firmamız 22 yıldır bu sektöre kendini adamıştır. Çeşitli modeller belirleyerek el işçiliği ile birlikte ürünleri ortaya çıkarıyoruz. Aynı zamanda Trabzon ve İstanbul da ofislerimiz vardır. Üretici firmalarımız Trabzon ve İstanbul üzerinden gerçekleşiyor. Türkiye’nin her yerine ise bu tedarik zincirimizle hizmet sağlıyoruz. Müşterilerimize toptan fiyatlar vererek onları birbirinden değerli tasarım ürünlerimizle buluşturuyoruz. Web adresimiz üzerinden de kolay bir şekilde müşterilerimizin alışveriş yapmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda whatsapp destek hattımız üzerinden bizlere ulaşarak aklınıza takılan soruları sormanızda mümkündür. Ayrıca tasarım değişikliği yapmak istersenizde uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Hanımefendilerin özellikle gözbebeği olan birbirinden şık altın küpe kategorisi ile hizmet veriyoruz. Ayrıca modellerimiz tamamen tasarım olan ve sadece bize ait olmasıyla da ilgileri üstüne çekmektedir. Hem gençlere hem de diğer yaş gruplarına hitap eden tasarımlarımız ile günün her saatinde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Şıklığınızı Elizi altın ile tamamlayarak gününüzü güzelleştiriyoruz. Modellerimizi her zaman güncel tutarak çağa ayak uydurmaya çalışıyoruz. Hem geleneksel Trabzon hasır tasarımlarımızı hem de modern hayattan dokunuşlar ile sizlere birbirinden güzel tasarımlar ortaya çıkarıyoruz.

Elizi Altın Kolyeler
Elizi altın küpelerin yanı sıra birçok kategoride hizmet verdiği gibi altın kolye de oldukça ilgi çeken kategorilerdendir. Özellikle boyunlarınızın boş durmasını istemiyorsanız ve farklı şeyler takıp günlük kullanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Birbirinden farklı modeller ile birlikte müşterilerin huzuruna çıkartıyoruz. Aynı zamanda bütün modellerimiz el işçiliğine sahiptir. Özellikle Trabzon hasır modellerimiz ile hanımefendilerin beğenisini oldukça kazanıyoruz. Her biri özenle yapılan Trabzon hasır tasarımlarımız bizim ustalık alanımızdır. Müşterilerimize A kalite hizmet sunarak onları mutlu etmek bizim görevimizdir.

Ürünlerimizi kıymetli yapan asıl özellik ise her birinin birbirinden değerli emeğe sahip olmasıdır. Altınlarımızı büyük bir özenle işliyoruz ve bir hataya bile izin vermiyoruz. Bu sayede A kalite bir işçilik çıkartarak müşterilerimizin karşına çıkartabiliyoruz. Her isteğe göre ve zevke göre de ürünlerimiz üzerinde oynamalar yapabiliriz. Bunun için uzmanlarımıza danışarak hareket edebilirsiniz. Sizlere uygun seçenekleri https://www.elizi.com.tr/ adresimizde sunarak takılarınızı daha özel hale getiriyoruz.