GMG Kastamonuspor Taraftar Sorumlusu Oğuz Çiftci, Kastamonuspor’un eski başkanlarından İsmail Erşahin’in Pazar günü Gazi Stadı’nda oynanan Ankara Demirspor maçı öncesi tribünleri dolduran tüm taraftarlara kaşkol dağıtmasından son derece mutlu olduklarını ve teşekkür ettiklerini söyledi.

Kastamonuspor’un eski başkanlarından iş adamı İsmail Erşahin’in geçtiğimiz Pazar günü  Ankara Demirspor maçında Gazi Stadı’nı dolduran tüm taraftarlara jest yaparak kaşkol dağıtması taraftarları sevindirdi.

GMG Kastamonuspor Taraftar Sorumlusu Oğuz Çiftci, yaptığı yazılı bir açıklama ile iş adamı İsmail Erşahin ve yine hemşerimiz İbrahim Acar’a tüm taraftar grupları adına bu jestlerinden dolayı teşekkür ettiklerini söyledi.

Oğuz Çiftci’nin açıklaması şu şekilde;  “Takımımız Ankara Demirspor maçında iyi bir mücadele ortaya koydu. Sezonun en iyi futbollarından birini sergiledi.  Ancak maalesef maçın art niyetli hakemini geçemedik. Geçen sene Sakaryaspor maçında da aynı senaryo ile karşı karşıya kaldık. İnşallah,  siyasilerimiz, bürokratlarımız, Onursal Başkanımız Cengiz Aygün’ün yanında yer alarak daha fazla destek verirler. Tüm taraftar gruplarına jest yaparak kaşkol yaptırıp dağıtan değerli hemşerilerimiz İsmail Erşahin ve İbrahim Acar’a tekrar teşekkür eder ve örnek olması dileğiyle Erşahinlerin sayısının artmasını istiyoruz…”