Dünyanın birçok yerinde yayınlanan organizasyon Türkiye’den Sporst TV ve Fight Box kanallarından izlendi.

“ÜLKEMİZİ, İLİMİZİ VE KULÜBÜMÜZÜ TEMSİL ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Toplam 20 profesyonel Kick-Bokscunun katıldığı mücadele için oldukça iyi hazırlandıklarını belirten Antrenör Şahanoğlu, “Sports TV’de yayınlanan King Of Kinks (KOK) Dünya Serisi Organizasyonu’nda çıktığımız maçı hayırlısıyla kazandık. Profesyonel sporcum Muhammad Farshad’ı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Ülkemizi, ilimizi ve kulübümüzü daha büyük başarılarla temsil etmeye inşallah devam edeceğiz. Bizi destekleyen, dua eden herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Dünyaca ünlü Mesud Minai, Cafer Ahmedi gibi dövüşçülerin mücadele ettiği KOK serisinde Kastamonu Belediyespor Kulübü adına mücadele eden sporcumuz Farshad Moghulzade’nin rakibi Adem Ballı’ydı.

“AFGANİSTAN-TÜRKİYE KARDEŞLİĞİNE İNANIYORUM”

Şu an ilimizi Kick-Boks branşında uluslararası arenada profesyonel olarak temsil eden tek erkek sporcu olan Mohammad Farshad ise yaptığı açıklamada; “Türkiye’yi çok seviyorum. Hocamı, antrenman arkadaşlarımı, Kastamonu’nun her şeyini çok seviyorum. Hayatımın geri kalanını Kastamonu’da geçirmek istiyorum. Afganistan-Türkiye kardeşliğine inanıyorum. Türkiye’mize ve ilimize başarı kazandırmaktan gurur duyuyorum. İnşallah antrenörüm Emrah Şahanoğlu öncülüğünde daha birçok başarıya imza atacağız” ifadelerine yer verdi.