Gerdanı süsleyen ve direk göze çarpan olan takılardan birisi olan pırlanta kolye modelleri; zarafetin, ışıltının ve bazen de aşkın simgesi olarak kadınların gönlünü fetheden pırlanta takılardan birisidir. Geleneksel bir takı olan ve özel günlerde kadınların vazgeçemediği, düğün gibi özel günlerde hediye edilir. Kadınlara hediye alınan pırlanta kolye modelleri, her kadının hayalini ve gerdanını süsleyen eşsiz tasarımlı parçalardır.

Günümüzde sıklıkla düğün, nişan gibi özel günlerde tercih edilen pırlanta kolyeler, aynı zamanda mezuniyet gibi özel günler için de olmazsa olmaz mücevherlerin başında geliyor. Sonsuzluk işareti, kalp motifi ve benzeri gibi özel tasarımlarda üretilen pırlanta kolyeleri şimdi %50 indirimli fiyatlara ek olarak sepette %10 indirim fırsatı ile oldukça ucuz fiyatlarda alabilirsiniz.

 

En Şık Kolyelerinizi En Uygun Fiyatlara Alın
Kadınların takı koleksiyonlarında modası hiç geçmeyen, hiç eskimeyen ve her zaman, her yerde kullanımı kolay olan pırlanta kolyeler başında tektaş kolye modelleri geliyor. Lal Pırlanta özel tasarımları olan tektaş kolye olmak üzere en şık pırlanta kolye modelleri şimdi çok ucuz fiyatlarda sizleri bekliyor. %50 indirimli olan pırlanta kolyeleri ayrıca sepete eklediğinizde ek %10 indirim alma fırsatını kaçırmayın.

Her dönem, her ortamda ve her kıyafetinizle uyum sağlayabilecek en nadide tasarımları bulabilirsiniz. Kolye modelleri arasında tarzınıza ve zevkinize en uygun modelleri seçebilirsiniz. Kolye koleksiyonunuza en şık ve en değerli pırlanta kolyelerinizi en uygun fiyatlarla ekleyebilirsiniz.

 

Bu Modellerle Tarzınız Konuşacak!
Tarz sahibi kadınların vazgeçemediği takılarından birisi de mutlaka pırlanta kolyelerdir. Her ortamda tarzını konuşturan kadınlar için pırlanta kolyelerin yeri her zaman ayrı ve vazgeçilmezdir. Tektaş kolye ve baget kolye gibi modellerin yanı sıra zümrüt kolye gibi özel anlarınız için tasarlanan kolye modelleri de tarzınızı konuşturacak şık ve nadide kolye modelleridir.

Lal Pırlantanın özel olarak tasarladığı kolye modellerinin her birisi özel tasarıma sahip ve el işçiliği ile üretilmiş modellerdir. Kolye modelleri arasında tarzınızı açığa çıkarak günlük ya da abiye olarak birçok pırlanta kolye modeli bulabilirsiniz.