Büyük kentlerde ticari yaşamını sürdüren iş adamlarının geleceğe yönelik yatırımlarında memleketlerine dönük çalışmalar ağırlık kazanıyor. Özellikle altyapı, doğalgaz ve yeni gelişmekte olan ilçelere yönelen yatırımcılara portföy danışmanlığı yapan Seydilerli iş adamı ve gayrimenkul danışmanı Cüneyit Karataş, hem yatırım hem de memlekete dönüşe odaklı çalışmalarla 2 yıldır hizmetlerini yoğunlaştırdıklarını belirtti.

 

Karataş, 2017 Mart ayından bu yana faaliyetlerini Seydiler ofisi ile de sürdürdüklerini ifade ederek, diğer yatırım seçeneklerinden farklı olarak anahtar teslim yatırım danışmanlığı modelini uyguladıklarını söyledi.

 

Proje hakkında bilgi veren Cüneyit Karataş muhabirimize yaptığı açıklamada arsa satarak geriye çekilmediklerini, bilakis yatırımcıya satın aldıkları arsanın üzerinde talepleri doğrultusunda konut, meyve ağaçları ve peyzajı ile birlikte sorunsuz bir yaşam merkezi sunduklarını, anahtar teslim yatırım avantajı sunduklarını aktardı.

 

Başkent Emlak sahibi Cüneyit Karataş, büyük kentlerde gayrimenkul yatırımının artık önemli kayıplara da neden olabilecek riskler içerdiğine değinerek, Kastamonulu iş adamlarının anahtar teslim yatırımlarla hem büyük kentlerin dezavantajlarından kurtulabilecekleri hem de sürekli değer kazanan bir ilçede yatırım sahibi olarak avantajlı olabileceklerini sözlerine ekledi.


HABER: Kastamonunun Sesi