TMVFL Batı Karadeniz Grubunda 13. hafta maçında Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar ile Öksüz Yeni Yapı Devrek Veteranlar takımı 5000 Evler Sahasında karşı karşıya geldiler. Maç Pazar günü saat 11:00'de başladı. Ev sahibi Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar 3-2 kazanarak haftayı üç puanla kapattı.


Çankırı Belediyespor Veteranlar ile Çaycuma Veteranlar takımları Spor Toto Sahasında karşı karşıya geldiler. Maç Pazar günü saat 11.00'de başladı. Ev sahibi Çankırı Belediyespor Veteranlar takımı maçı 4-2 kazanarak üç puanın sahibi oldu.


Karabük Masterler ile Akçakoca Veteranlar takımı 5000 Evler Sahasında karşı karşıya gelecek ve maç Cumartesi günü saat 12.00'de başlayacaktı. Akçakoca takımının maça gelememesi ile oynanmadı. Bu maç ile ilgili kararı ilerleyen günlerde Federasyon verecek.


Karadeniz Ereğli Veteranlar ile Kastamonu Master Veteranlar maçı Kandilli Stadında oynanacak ve maç Cumartesi saat 12.00'de başlayacaktı. Hakem maçı oynatmadı. Hakem ve gözlemci raporlarına göre bu maç ile ilgili kararı ilerleyen günlerde Federasyon verecek.


Bartın Şehit Uğur Akyer Veteranlar takımı ise bu haftayı bay geçerek dinlendi.


TMFVL BATI KARADENİZ BÖLGESİ 13. HAFTA MAÇ SONUÇLARI


YAŞA VE YAŞAT KARABÜK 3
ÖKSÜZ YAPI DEVREK VETERANLAR 2


ÇANKIRI BELEDİYESPOR 4
ÇAYCUMA VETERANLAR 2


KARABÜK MASTERLER 
AKÇAKOCA VETERANLAR 


KARADENİZ EREĞLİ
KASTAMONU MASTER VETERANLAR


Bu iki karşılaşma ile ilgili kararı ilerleyen günlerde Federasyon verecek.