info @ kastamonuilkhaber.comKastamonuspor 1966 kulübü başkanı Sayın Erkan Özcan dün akşam, Ajans37 de İsmail İzmitlioğlu’ nun konuğu oldu.. Kamu oyunu aydınlatıcı flaş açıklamalarda bulunan Erkan başkandan işte satır başları..

 

Önceki açıklamalarımda, İş adamları konusunda, daha çok İstanbuldaki işadamlarına serzenişde bulundum.. Kastamonunun adını kullanıp, derneklerin başına geçenlere serzenişte bulundum.. Kastamonu adını siyasi malzeme eden İstanbuldaki dernek ve iş adamlarına serzenişte bulunduk. Kimseyi tehdit etmedik. Bizi neden yalnız bırakıyorlar anlamıyorum.

- 12 Mart öncesi Samsun, Keçiören, Sarıyer maçı var. Herkes Kastamonuspor’ u siyase alet ediyor...

Kafa bulandırıyorlar. Gelin o zaman bir yardım edin..


- Daha önceki konuşmamda 2 vekile teşekkür 1 vekilimizede serzenişte bulundum.. Bu serzenişim sayın vekilimi üzdüyse, şahsım adına özür dilerim. Bu bir sitemdi. Hakkı Köylü Türkiye’ nin güçlü bir ismi. Böyle güçlü bir vekili bizim yanımızda görmemiz lazım. Bu güçten yararlanmamız lazım. Bu sadece maddi beklenti değil. Bize sahip çıkılsın dedik..


TAHSİN BABAŞ BAŞKANIN CİDDİ DESTEKLERİ VAR..

 

  • 13 Ocak da göreve geldikten sonra, incelemeler de bulundum.. Gördüm ki Tahsin Babaş başkanın, ciddi destekleri var. Bütün incelemelerimde hep Tahsin Babaş ın kulübe katkılarını gördüm. 13 Ocak ile 12 Mart arasında da hep Tahsin Babaş yanımızdaydı. Sonrasında da desteğe devam etti. Tek yardımcımız Tahsin Babaş oldu. Bu bir Siyasi mesaj değil. Bu bir gerçek. 2014 de amatör kümeye düşen takım üst üste iki Şampiyonluk almış. 1 Play off yarı final oynamış. Şuan da play off garanti ve Şampiyonluk şansımız devam ediyor.. Tahsin Babaş’ın destekleri ile bu başarılar gelmiş. Bunu inkar etmek olmaz. Doğruyu söylememiz lazım. Ben kimsenin tasması olmam, Siyasi mesaj vermem ama doğruyu da konuşmak zorundayım. Bütün siyasiler yardım etsin ben bütün siyasiler yardım etti diye tek tek o siyasilerinde ismini söyleyeyim. 

 

  • Ne diyelim Tahsin Bey yardım ettiği halde, yardım etmedi mi diyelim. Sadece Tahsin bey den değil tüm siyasilerimizden yardım bekliyorum.
    Pazartesi günü kim mazbatayı alırsa, İnşaAllah, arkamızda durmaya devam eder. Önümüze bakacağız. Burada başarı var. Bu başarıyı devam ettirmek için destek bekliyoruz..

    BELGEYİ PAYLAŞAN ARKADAŞ ; SİZ 1 BAĞIŞLAYIN, BEN 5 BAĞIŞLAYACAĞIM..

 

  • Sosyal medyadada bazı evraklar paylaşılmış. Erkan Özcan ve Necim Yıldız kulübü icraya vermiş gibi bir algı oluşturmaya çalışmışlar. Bu bir icra değildir. Biz göreve geldiğimizde, acil ödenmesi gereken paralar vardı. Transfer yasağı vardı. 3.8 milyon ödedik. Bunun 2.5 milyonu Federasyondan gelen para için temliktir. Niye 2.5 milyon ? Çünkü bir sezonda gelen para odur. Zaten o para bize gelmiyor. O para, daha önce Kredi karşılığı bankalara temlik verilmiş. Bütün kulüplerde bu var. Bu normal bir şey. Şimdi ben harcayacağım 4 milyon para, ben geleceğim takımı çıkaracağım. Sonra seçimde delegeler beni görevden alacak. O zaman ne olacak benim harcadığım para ? Öğle şey olur mu? Bunlar normaldir. Bu dört büyük kulüplerde bile var. 

 

  • O belgeyi paylaşan arkadaşa sesleniyorum. Madem Kastamonuspor’u çok seviyorsunuz. Kulübe bağış yapın. Siz 1 bağış yaparsanız, ben 5 bağış yapacağım. Bu işleri eleştirmek kolay. Hadi gelin bağış yapalım. Bu takım transfer yasağı alırken nerdeydiniz ? Buyrun bağış yarışına girelim. Ben inkar etmiyorum. Doğru, ama kardeşim bu büyük para. Amaçları sadece seçim öncesi bizi vurmak yıpratmak..