info @ kastamonuilkhaber.com

 

 

       Sezon öncesi  transfer çalışmalarının tüm  hızıyla devam ettiği Kastamonuspor  1966 da,  yönetim kongreden sonra planladığı hedefleri bir bir gerçekleştiriyor. Kulüp Başkanı Salim Arpacıoğlu transferlerle birebir ilgilenerek, transferleri hocayla ortaklaşa uyum içinde  gerçekleştiriyor.

 

TRANSFER DE YÜKSEK BAŞARI ORANI

 

Başkan Salim Arpacıoğlu, sezon öncesinde transfer listesinde yer alan oyuncuları transfer etmeyi büyük oranda başardı. Arpacıoğlu, listesinde yer alan oyunculardan sadece iki tanesi ile  fiyat noktasında uzlaşma olmadığından  dolayı anlaşma sağlayamadı,  Bu da şunu gösteriyor ki futbolcuların maddiyata değil futbola odaklı olması yönetimin tercih sebebini oluşturmaktadır.

 

Ayrıca bütün transferler de gelecek sezon da düşünülerek 2 yıllık yapılıyor. Kiralık oyuncu almayan kulübümüz transferlerini 2’nci Lig’in normal fiyatlarında gerçekleştirmeyi de başarıyor. Transfer de kulübümüzün transferde tercih sebebi de olması, Kulübümüzün marka değeri açısından geldiği noktayı  gösteriyor.

 

Teknik Direktör Mustafa Çapanoğlu’nun geçmiş dönemdeki transfer anlayışının dışına çıkması, kulüp yönetimi ve teknik ekibin tam koordineli çalıştığını ve geleceğe güven verdiğini göstermekte.

 

HAMLE OYUNCUSU SIKINTISI ÇEKMEYECEĞİZ.

 

Bu sezon ilk 11 haricinde, yedek kulübemizde çok güçlü ve zengin olacak. Geçmiş dönemler de çektiğimiz hamle oyuncusu sıkıntısını yaşamayacağız. 2018-2019 sezonunda transferlerimizin her bölgeye altarnatifli ve çok yönlü oyuncu transferi şeklinde yapılması ve yedek kulübemizin de zengin olması takımımızın lehine olacaktır diye düşünüyorum.

 

GEÇEN SEZONKİ KADRODAN 5 OYUNUCU İLE YOLA DEVAM

 

Kulüp başkanımızdan sohbet esnasında aldığım bilgiye göre geçen seneki kadromuzdan sadece beş oyuncumuzun kampa götürüleceğini ve teknik ekibin olumlu izlenimi neticesinde 2018-2019 sezonunda takımımızda kalacaklarını öğrendim.

 

Yeni sezon için iyi bir yapılanma olduğu aşikar. Güvenli bir şekilde, emin ve doğru adımlarla transferlerin yapıldığını net bir şekilde görüyoruz. Kastamonu’ya yakışan, ilimizi iyi bir şekilde temsil edecek bir takım oluşturulacağına inancım tam.

 

KALİTELİ TRANSFERLER YOLDA

 

Transferde büyük bir yol kat ettik. Eksik mevkilerimiz var. Özellike sayısal eksiklik olan,  kale, ön libero ve Stoper mevkileri  için kaliteli takviyeler yolda….. 

 

     Başta, Sayın başkan  Salim Arpacıoğlu ve yönetimi , teknik heyeti olmak üzere  gerekli  tüm özveri ve titizlik  gösteriliyor. Şimdi sıra taraftarda…

 

     Değerli taraftarlarımızın dan en büyük rica olarak,  kulüp başkanı başta olmak üzere, kulüp yönetimi teknik direktör ve ekibinin büyük özverilerle çalıştığı ve mantıklı yol izlendiğini görmeleri ve gelecek sezon için takımlarını desteklemelerini temenni ediyorum.

 

     Şunu unutmayalım birlikten kuvvet doğar. Bu işin mimarı,  Sayın Belediye Başkanımız Tahsin Babaş ın da dediği gibi, Kastamonuspor  1966 bizim memleket meselemiz. Bu desteği kulübümüzden, Kastamonumuzdan esirgemeyelim.

 

     Tüm bu emekleri, Allah muvaffak etsin.  Sonu Şampiyonluk olsun İnşaAllah…..

 

İsmail İZMİTLİOĞLU