Futbol: Haftanın programı

- Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 10, TFF 2. Lig ile TFF 3. Lig'e ise 9. hafta maçlarıyla devam edilecek

Spor 22.10.2021, 11:00
Futbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) - Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 10, TFF 2. Lig ile TFF 3. Lig'de ise 9. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Süper Lig

Bugün:

20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya)

Yarın:

13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)

16.00 Gaziantep FK-GZT Giresunspor (Kalyon)

16.00 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Kayserispor (Medaş Konya Büyükşehir)

19.00 Göztepe-Trabzonspor (Gürsel Aksel)


24 Ekim Pazar:

13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya)

16.00 Demir Grup Sivasspor-Adana Demirspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

19.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker)


25 Ekim Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park)


- TFF 1. Lig

Bugün:

20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp)

20.00 MKE Ankaragücü-Manisa FK (Eryaman)


Yarın:

13.30 Ankaragücü Keçiörengücü-İstanbulspor (Aktepe)

16.00 Tuzlaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Vefa)

19.00 Beypiliç Boluspor-Menemenspor (Bolu Atatürk)

19.00 Yılport Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 19 Mayıs)


24 Ekim Pazar:

13.30 Altınordu-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Kocaelispor-Gençlerbirliği (Kocaeli)


- TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

Yarın:

14.00 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal)

14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Eskişehirspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.00 Anagold 24Erzincanspor-Ankara Demirspor (Mustakil Atletizm Pisti)

19.00 Tarsus İdman Yurdu-Nazilli Belediyespor (Tarsus İlçe)

19.00 Isparta 32 Spor-Kırşehir Belediyespor (Isparta Atatürk)

19.00 Akhisarspor-Uşakspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Bucaspor 1928-Teco Karacabey Belediyespor (Yeni Buca)

19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Pazarspor (Diyarbakır)


Kırmızı Grup:

Yarın:

13.00 Somaspor-Kahramanmaraşspor (Soma Atatürk)

14.00 Bodrumspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Bodrum İlçe)

14.00 Silahtaroğlu Vanspor-Sivas Belediyespor (Van Atatürk)

14.00 Hekimoğlu Trabzon-Turgutluspor (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 İnegölspor-Sakaryaspor (İnegöl İlçe)

14.00 Niğde Anadolu-Ergene Velimeşespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi)

14.00 Adıyaman-Diyarbekirspor (Kahta)

19.00 Afjet Afyonspor-Etimesgut Belediyespor (Zafer)

19.00 Ankaraspor-Serik Belediyespor (Osmanlı)

19.00 Çorum-Sarıyer (Çorum Şehir)


- TFF 3. Lig

1. Grup:

Yarın:

14.00 Hendekspor-Sancaktepe (Hendek Atatürk)

14.00 Bergama Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (İzmir Atatürk)

14.00 Arnavutköy Belediyespor-Karaman Belediyespor (Bolluca)

14.00 Belediye Kütahyaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Dumlupınar)

14.00 Batman Petrolspor-Çatalcaspor (Batman Yeni Şehir)

14.00 Elazığspor-Kahta 02 Spor (Elazığ Doğukent)

14.00 Fatsa Belediyespor-Artvin Hopaspor (Fatsa İlçe)

14.00 Bursa Yıldırımspor-Osmaniyespor (Minareli Çavuş)

14.00 Formül Erbaaspor-Nevşehir Belediyespor (Erbaa İlçe)


2. Grup:

Bugün:

14.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-52 Orduspor (Elazığ Doğukent)

Yarın:

13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Çarşambaspor (Siirt Atatürk)

14.00 Alagöz Holding Iğdır-Yomraspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

14.00 Bayrampaşa-Altındağ (Çetin Emeç)

14.00 Kuşadasıspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Kuşadası Özer Türk)

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Dağılgan)

14.00 Hacettepespor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

14.00 Kızılcabölükspor-Bitexen Düzcespor (Kızılcabölük Semt)

14.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik)


3. Grup:

Bugün:

14.30 Çankaya-Modafen (Yenimahalle Hasan Doğan)

14.30 Gümüşhanespor-Belediye Derincespor (Yenişehir)


Yarın:

14.00 Kardemir Karabükspor-Esenler Erokspor (Necmettin Şeyhoğlu)

14.00 Ceyhanspor-Fethiyespor (Ceyhan İlçe)

14.00 Ofspor-İçel İdmanyurduspor (Of)

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Ağrı 1970 (Faruk Çelik)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Karşıyaka (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Edirnespor-Mardin 1969 (Edirne 25 Kasım)

19.00 Ordu 1967-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (19 Eylül)

Yorumlar (0)
11
kapalı
Günün Anketi Tümü
TV366 yayınlarını nasıl buluyorsunuz?
TV366 yayınlarını nasıl buluyorsunuz?
Namaz Vakti 27 Kasım 2021
İmsak 06:09
Güneş 07:40
Öğle 12:37
İkindi 15:03
Akşam 17:25
Yatsı 18:50
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 13 33
2. Hatayspor 13 26
3. Konyaspor 13 26
4. Alanyaspor 14 24
5. Fenerbahçe 13 23
6. Karagümrük 13 22
7. Başakşehir 14 22
8. Galatasaray 13 21
9. Beşiktaş 13 20
10. Adana Demirspor 14 20
11. Antalyaspor 14 18
12. Altay 14 17
13. Kayserispor 13 16
14. Gaziantep FK 13 15
15. Sivasspor 13 13
16. Giresunspor 13 13
17. Öznur Kablo Yeni Malatya 13 12
18. Göztepe 13 10
19. Kasımpaşa 14 10
20. Rizespor 13 7
Takımlar O P
1. Ümraniye 12 27
2. Ankaragücü 13 27
3. Eyüpspor 13 27
4. Bandırmaspor 13 25
5. Erzurumspor 12 25
6. İstanbulspor 13 20
7. Tuzlaspor 12 20
8. Kocaelispor 13 20
9. Adanaspor 13 18
10. Menemenspor 13 17
11. Gençlerbirliği 13 17
12. Samsunspor 12 16
13. Denizlispor 13 15
14. Bursaspor 13 14
15. Manisa FK 14 14
16. Boluspor 12 13
17. Ankara Keçiörengücü 12 10
18. Altınordu 13 10
19. Balıkesirspor 13 7
Takımlar O P
1. Chelsea 12 29
2. Man City 12 26
3. Liverpool 12 25
4. West Ham 12 23
5. Arsenal 12 20
6. Wolverhampton 12 19
7. Tottenham 12 19
8. M. United 12 17
9. Brighton 12 17
10. Crystal Palace 12 16
11. Everton 12 15
12. Leicester City 12 15
13. Southampton 12 14
14. Brentford 12 13
15. Aston Villa 12 13
16. Watford 12 13
17. Leeds United 12 11
18. Burnley 12 9
19. Norwich City 12 8
20. Newcastle 12 6
Takımlar O P
1. Real Madrid 13 30
2. Real Sociedad 14 29
3. Sevilla 13 28
4. Atletico Madrid 13 26
5. Real Betis 14 24
6. Rayo Vallecano 14 23
7. Barcelona 13 20
8. Athletic Bilbao 14 20
9. Osasuna 14 19
10. Valencia 14 18
11. Espanyol 14 17
12. Villarreal 13 16
13. Mallorca 14 15
14. Deportivo Alaves 13 14
15. Celta de Vigo 14 13
16. Granada 14 12
17. Cádiz 14 12
18. Elche 14 11
19. Getafe 14 9
20. Levante 14 7

Gelişmelerden Haberdar Olun

@