Futbol: Haftanın programı

- Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de 14. hafta maçları oynanacak. TFF 2. Lig'de 15, TFF 3. Lig'de ise 1 ve 3. Grup'ta 14, 2. Grup'ta 15. hafta karşılaşmaları yapılacak

Spor 26.11.2021, 09:27
Futbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) - Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de 14. hafta maçları oynanacak. TFF 2. Lig'de 15, TFF 3. Lig'de 1 ve 3. Grup'ta 14, 2. Grup'ta 15. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig:

Ligde 14. haftanın programı şöyle:

Bugün:

20.00 Adana Demirspor-Kasımpaşa (Yeni Adana)

20.00 Medipol Başakşehir-Altay (Başakşehir Fatih Terim)

27 Kasım Cumartesi:

13.30 Fraport TAV Antalyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Antalya)

16.00 Çaykur Rizespor-Yukatel Kayserispor (Çaykur Didi)

19.00 Beşiktaş-GZT Giresunspor (Vodafone Park)

28 Kasım Pazar:

13.30 Gaziantep FK-İttifak Holding Konyaspor (Kalyon)

16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

19.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)

29 Kasım Pazartesi:

20.00 Göztepe-Fenerbahçe (Gürsel Aksel)


- Spor Toto 1. Lig

Bugün:

17.30 Balıkesirspor-Manisa FK (Balıkesir Atatürk)

20.00 Gençlerbirliği-Bursaspor (Eryaman)

27 Kasım Cumartesi:

13.30 Kocaelispor-Nasadoge Menemenspor (Kocaeli)

13.30 İstanbulspor-Altaş Denizlispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Beypiliç Boluspor-Eyüpspor (Bolu Atatürk)

19.00 Yılport Samsunspor-Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

28 Kasım Pazar:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Aktepe)

19.00 Altınordu-MKE Ankaragücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)

29 Kasım Pazartesi:

20.00 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vefa)


- TFF 2. Lig

- Beyaz Grup

Bugün:

13.30 Anagold24 Erzincanspor-Amed Sportif Faaliyetler (Mustakil Atletizm)

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Tarsus İdman Yurdu-Pazarspor (Tarsus İlçe)

13.00 Isparta 32-Kırklareli (Isparta Atatürk)

13.00 Akhisarspor-Şanlıurfaspor (Spor Toto Akhisar)

13.00 Pendikspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pendik)

13.00 Uşakspor-Eskişehirspor (1 Eylül)

13.00 Kırşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Kırşehir Ahi)

13.00 Bucaspor 1928-Zongudak Kömürspor (Yeni Buca)


- Kırmızı Grup

Bugün:

14.00 Diyarbekirspor-Serik Belediyespor (Diyarbakır)

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Somaspor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Soma Atatürk)

13.00 Ankaraspor-Bodrumspor (Osmanlı)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Çorum FK (Ortahisar Yavuz Selim)

13.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)

13.00 Niğde Anadolu FK-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi)

13.00 Adıyaman Futbol Kulübü-Sivas Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Afjet Afyonspor-Kahramanmaraşspor (Zafer)

13.00 Ergene Velimeşespor-Turgutluspor (Mustafa Kemal Atatürk)

15.00 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)


- TFF 3. Lig

1. Grup

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Elazığspor-Belediye Kütahyaspor (Elazığ Doğukent)

13.00 Çatalcaspor-Bergama Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

28 Kasım Pazar:

12.30 Hendekspor-Batman Petrolspor (Hendek Atatürk)

13.00 Karaman Belediyespor-Artvin Hopaspor (Kemal Kaynaş)

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Kelkit İlçe)

13.00 Osmaniyespor-Formül Erbaaspor (7 Ocak)

13.00 Nevşehir Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Gazi)

13.00 Kahta 02Spor-Bursa Yıldırımspor (Kahta İlçe)

13.00 Sancaktepe-Fatsa Belediyespor (15 Temmuz)


2. Grup

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-68 Aksaray Belediyespor (Milli Egemenlik)

13.00 Altındağspor-Çarşambaspor (Çubuk İlçe)

28 Kasım Pazar:

12.00 İskenderunspor-Bitexen Düzcespor (5 Temmuz)

13.00 52 Orduspor FK-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yeni Ordu)

13.00 Kızılcabölükspor-Hacettepespor (Semt Sahası)

13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Kuşadasıspor (Siirt Atatürk)

13.00 Alagöz Holding Iğdır-Beyoğlu Yeni Çarşı (Iğdır Şehir)

13.00 Bayrampaşaspor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Çetin Emeç)

13.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Doğukent)


3. Grup

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Mardin 1969-Ceyhanspor (21 Kasım)

13.00 İçel İdman Yurdu-Büyükçekmece Tepecikspor (Mersin)

13.00 Esenler Erokspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Esenler Erokspor)

28 Kasım Pazar:

13.00 Kardemir Karabükspor-Orduspor 1967 (Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Yeşilyurt Ofspor-Gümüşhanespor (Of İlçe)

13.00 Fethiyespor-Ağrı 1970 (Fethiye İlçe)

13.00 Belediye Derincespor-Modafen (Belediye Derincespor Doğal Çim)

13.00 Karşıyaka-Edirnespor (İzmir Atatürk)

13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Çankaya FK (Başpınar)

Yorumlar (0)
8
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
TV366 yayınlarını nasıl buluyorsunuz?
TV366 yayınlarını nasıl buluyorsunuz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2021
İmsak 06:18
Güneş 07:50
Öğle 12:41
İkindi 15:01
Akşam 17:22
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 15 39
2. Konyaspor 15 27
3. Fenerbahçe 15 27
4. Hatayspor 15 26
5. Başakşehir 15 25
6. Alanyaspor 15 24
7. Galatasaray 15 23
8. Karagümrük 15 22
9. Beşiktaş 15 21
10. Adana Demirspor 15 20
11. Sivasspor 15 19
12. Giresunspor 15 19
13. Kayserispor 15 19
14. Altay 15 18
15. Antalyaspor 15 18
16. Gaziantep FK 15 18
17. Göztepe 15 14
18. Öznur Kablo Yeni Malatya 15 14
19. Kasımpaşa 15 11
20. Rizespor 15 10
Takımlar O P
1. Ankaragücü 15 30
2. Erzurumspor 13 28
3. Ümraniye 14 27
4. Eyüpspor 14 27
5. Bandırmaspor 14 25
6. Samsunspor 14 22
7. Tuzlaspor 13 21
8. İstanbulspor 14 20
9. Kocaelispor 14 20
10. Gençlerbirliği 14 20
11. Boluspor 14 19
12. Adanaspor 15 19
13. Menemenspor 14 18
14. Bursaspor 14 17
15. Manisa FK 15 17
16. Denizlispor 14 15
17. Ankara Keçiörengücü 14 14
18. Altınordu 15 13
19. Balıkesirspor 14 7
Takımlar O P
1. Man City 15 35
2. Liverpool 15 34
3. Chelsea 15 33
4. West Ham 15 27
5. Tottenham 14 25
6. M. United 15 24
7. Arsenal 15 23
8. Wolverhampton 15 21
9. Brighton 15 20
10. Aston Villa 15 19
11. Leicester City 15 19
12. Everton 15 18
13. Brentford 15 17
14. Crystal Palace 15 16
15. Leeds United 15 16
16. Southampton 15 16
17. Watford 15 13
18. Burnley 14 10
19. Newcastle 15 10
20. Norwich City 15 10
Takımlar O P
1. Real Madrid 16 39
2. Sevilla 15 31
3. Real Betis 16 30
4. Atletico Madrid 15 29
5. Real Sociedad 16 29
6. Rayo Vallecano 16 27
7. Barcelona 15 23
8. Valencia 16 22
9. Athletic Bilbao 16 21
10. Osasuna 16 21
11. Espanyol 16 20
12. Mallorca 16 19
13. Villarreal 15 16
14. Celta de Vigo 16 16
15. Granada 15 15
16. Elche 16 15
17. Deportivo Alaves 15 14
18. Cádiz 16 12
19. Getafe 16 11
20. Levante 16 8

Gelişmelerden Haberdar Olun

@